Sapphire Pulse RX 570 8GB sisteme anakart önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RX570 1080P en düşükte 120FPS GT 1030 30 FPS'ya daha neyi tartışıyorsun sen. GT1030 oyun ekran kartı bile değil zaten. Birine kart mı satmaya çalışıyorsun? Amacın ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX570 1080P en düşük te 120FPS GT 1030 30 FPS'ya daha neyi tartışıyorsun sen. GT1030 oyun ekran kartı bile değil zaten. Birine kart mı satmaya çalışıyorsun. Amacın ne?

Ne diyorsun sen? Burada senin yanlış saçma sapan bilgilerinle didişiyoruz, YouTube'da testlere bak saçma sapan bilgiler vereceğine.

GT 1030 yerine gerekirse 100 TL ekle 2 katı FPS veren RX560 al.

RX570 1080P en düşük te 120FPS GT 1030 30 FPS'ya daha neyi tartışıyorsun sen. GT1030 oyun ekran kartı bile değil zaten. Birine kart mı satmaya çalışıyorsun. Amacın ne?

Aynen kardeşim, 30FPS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nediyorsun sen? Burada senin yanlış saçma sapan bilgilerinle didişiyoruz, YouTube'da testlere bak saçma sapan bilgiler vereceğine.

Sen hangi testlere bakiyorsun? Ne olur saçmalama yaaa. Tamam sen takıl. İyi Sosyaller, tartışmıyorum artık.

Sen hangi testlere bakiyorsun. Ne olur saçmalama yaaa. Tamam sen takıl iyi sosyaller tartışmıyorum artık.

Bir dakika sen dedinki 1080P Low ayarlar 30 FPS videoda 1080P High settings 60 FPS.

Sen hangi testlere bakiyorsun. Ne olur saçmalama yaaa. Tamam sen takıl iyi sosyaller tartışmıyorum artık.

Herhalde videoyu sevmedin YouTube'ye sadece şunu yaz GT 1030 GTA 5 FPS test bu.

GT1030 700-800TL RX570 1000-1500 TL arası var. GT1030 parasına göre çok düşük performans veriyor eskiden ucuzdu alınırdı şimdi alınmaz artık.

Bu arada dolar artıyor bunun GT 1030 la alakası yok, devletle alakası var eskiden ucuzdu ne demek 350 TL mi olsun kart?

Çocuk sorun yaşamış değil mi? Git biraz araştır sorunlumuymuş değil miymiş arama yerine RX 570 çöküyor yazsan bile çıkar, 4 5 tane konu açıldı RX 570 ile ilgili bu gün.

Lütfen F/P kart önereceğiz diye GT1030 önermeyin. WHQL Driver'lerini yüklerseniz bir şey olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı