İnceleme Sapphire Pulse RX 6600 8 GB Oyun Testleri

Herhangi bir yan etkisi Wattman hatası falan oluyor mu?
Hayır.
RX 6600'ün yanına Ryzen 5 5500 veya 5600 almayı düşünüyorum. Ne dersin? 900 TL fazla verip 5600 mü alsam? @Jira @kino
Bütçen varsa 5600, yoksa 5500 de yeterli bu kart için.
RDR 2'yi Chapter 2'den sonra test ettiniz mi?
Henüz geçmedim oraya, geçtikten sonra istiyorsan paylaşırım.
Hocam RDR2 optimize ayarlar mı? Yoksa MSAA hariç her şey ultrada mı? Çünkü ben bile ultrada RX 6700 XT ile MSAA kapalı 60FPS oynuyorum. optimize ayarlar ile 100-110.
MSAA 4x'de, diğer ayarların çoğu yüksekte.

Hayırlı olsun.

Oyun oynarken ya da normal kullanımda hiç ekran gitmedi. 1 kere Wattman hatası vermiş kart, onu da gece oyun indirmek için bıraktığımda vermiş, hiç kullanırken denk gelmedim.

6700 XT kullanıyorum, Wattmann bende de bir defa oldu o da aynı senin gibi oyun indirmeye vermiştim sabah kalktığımda kapanmıştı. Diğer türlü denk gelmedim daha.

FH5 VRAM ve RAM'i sömürüyor.
10 GB VRAM kullanıyor bende, RAM senin kadar yemiyor nedense 11-12 GB arasında 2K Ekstrem ayarlarda oynuyorum.

Hocam bende de Click sesi ve coil whine hariç hiçbir sorun yok WattMan vs 1 defa vermedi 1 aydır AAA da zorluyorum. Sıcaklık konusuna gelirsek sizde bir anormallik var gibi ben kartın stock ayarlarında kademeli fan ayarı ile %60 fan ile 55° sabit oynuyorum 1° oynama payı oluyor yukarı aşağı. Bunun dışında sormak istediğim bir şey daha var bu kartın 2 fanı aynı orantıda dönmüyor bende sanırım siz hiç dikkat ettiniz mi? Birisi daha yavaş ve yalpalıyor gibi geldi gözüme bu tabii alt devirlerde mevcut. Üst devirlerde ise fanların sesi birbirine giriyor sanki biri aynı RPM'de dönmüyormuş gibi bunu da deneyimleyip geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…