İnceleme Sapphire Pulse RX 6600 XT

Tamamdır hocam.

Bu Sapphire Pulse için kullandığım mevcut overclock profili. Görseldeki kısımdan profil yükle ile dosyayı seçtiğin zaman otomatik ayarları yapıyor. Eski haline dönmek için "varsayılan" yazan yere tıklayabilirsin. Eğer ihtiyacın olursa diye bırakıyorum.

Çok teşekkür ediyorum hocam. <3

Ryzen 5 2600 işlemciyle FullHD ekranda kullansam ne kadar darboğaz olur acaba? Bottleneck sitelerinden bakıyorum ama çok düşük sayılar çıkıyor. Pek inandırıcı gelmedi.

Ryzen 5 2600 işlemciyle FullHD ekranda kullansam ne kadar darboğaz olur acaba? Bottleneck sitelerinden bakıyorum ama çok düşük sayılar çıkıyor. Pek inandırıcı gelmedi.

Oyuna göre değişir. Ryzen 2600 ile 2070 Super, 5700 XT, RTX 3060 videolarına bakarsan da anlarsın az çok ne olacağını.

Sam açmaya değer mi? Bende de 6600 xt var hiç denemedim.

Değer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@443652 CS:GO oynamıyorum. Oynasam da 240-360Hz monitör kullanmadığım için sallamazdım. 3300X-6600 XT ikilisi Valorant'ta bile 300 FPS veriyor neredeyse.

Hocam SAM ben de kullanılabilir değil olarak gözüküyor. Bunu açmanın bir yolu var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…