Sapphire Pulse RX 6800 alınır mı?

Hocam aldınız mı aynı kartı almayı düşünüyorum da aldıysanız memnun musunuz?
Rx 6800 performans/watt değeri en iyi olan nadir kartlardan (tabi elektrik tüketimi ne kadar önemli bilemem) ısı değerleride oldukça iyi.. tabi aynı fiyata 3070ti bulabilirseniz alın ama bulamazsınız. 6700 xt den baya iyi bir kart aynı zamanda (kağıt üstünde)

İki gün önce Gtx 1070 den RX 6800e geçiş yaptım. Kasa oyun oynarken inanılmaz ısınıyordu. Kasanın üstüne el değdirdigimde kasanın on kapağını acıyordum. 10 derece daha düşüyordu. Ne yazık ki full mesh bir kasaya sahip değilim. Ekran kartım 75-80 dereceyi görüyordu. Rx 6800 oyun anında en çok 60-65 dereceyi görüyor. Kasaya dışına el sürüyorum sanki hiç çalışmıyor gibi. Gtx 1070 benim bütün kasayi ateşe veriyormus.

İki gün önce Gtx 1070 den RX 6800e geçiş yaptım. Kasa oyun oynarken inanılmaz ısınıyordu. Kasanın üstüne el değdirdigimde kasanın on kapağını acıyordum. 10 derece daha düşüyordu. Ne yazık ki full mesh bir kasaya sahip değilim. Ekran kartım 75-80 dereceyi görüyordu. Rx 6800 oyun anında en çok 60-65 dereceyi görüyor. Kasaya dışına el sürüyorum sanki hiç çalışmıyor gibi. Gtx 1070 benim bütün kasayi ateşe veriyormus.
Rx 6800'ün hangi markasını aldınız hocam?

Geri
Yukarı