Sapphire Pulse RX6500 XT alınır mı?

Hocam kart zaten yeni çıktı nasıl çok arıza veriyor?
Bende sapphire modelini kullanıyorum gayet soğuk bir şekilde çalışıyor en ağır yükte 54 derece gördüm daha yukarısını görmedim. Bana fabrika çıkışlı olarak oc'li versiyonu geldi performansı bi tık fazla. Ben gayet memnunum.
Sadece sapphire değil diğer modellerde de (powercolor,asus,msı,biostar vb.) ısı sorununun olmadığını biliyorum.

Hocam kart zaten yeni çıktı nasıl çok arıza veriyor.
Bende sapphire modelini kullanıyorum gayet soğuk bir şekilde çalışıyor en ağır yükte 54 derece gördüm daha yukarısını görmedim. Bana fabrika çıkışlı olarak oc'li versiyonu geldi performansı bi tık fazla. Ben gayet memnunum.
Genelde Sapphire kartlarda lehim atması şikayeti çok oluyormuş, yeni olmasıyla arıza çıkarmamasının arasında bir bağlantı göremedim.

Genelde Sapphire kartlarda lehim atması şikayeti çok oluyormuş, yeni olmasıyla arıza çıkarmamasının arasında bir bağlantı göremedim.
Ben kart hiç bir şekilde arıza çıkartmayacak demedim. Arkadaş bu kartın çok arıza çıkardığını belirtmiş bende onun için yazdım dikkatli okuyun yorumları.

Ben kart hiç bir şekilde arıza çıkartmayacak demedim. Arkadaş bu kartın çok arıza çıkardığını belirtmiş bende onun için yazdım dikkatli okuyun yorumları.
Bir yandan doğru, bir yandan yanlış. RX 6500 XT için geçerli değil aslında, Sapphire ekran kartları için geçerli. Genelde durum böyle.

Peki ASUS Dual RX6400+i312100F mi yoksa Sapphire RX 6500 XT+i310100F mi?
Pulse 6500 XT derim ben.

İlerisini görmeden bir şey diyemeyiz.
Konu bu değil ki. Genel olarak Sapphire ekran kartları diğer ekran kartlarından daha fazla şikayet alıyor. RX 6500 XT ile alakalı bir şey değil, Sapphire yeni çıkan kartlarında bu sorunu düzeltmiş midir bilemeyiz, doğru.

Geri
Yukarı