Sapphire Pulse RX6600 vs XFX SWFT 210 RX 6600

XFX markasının kullandığı modellerdeki soğutma sistemini iyiden daha az iyiye sıralamak gerekirse MERCH>QICK>SWFT diyebiliriz. Ben zevk meseli için Sapphire Pulse tercih ederdim.

XFX tercih edilmeli. Sapphire 6600'ler biraz daha sıcak oluyor. Stabilite konusunda da kesinlikle XFX daha iyi. RX 6600 kullanıp sorun yaşayanlara baktığımda genelde Sapphire kartlar oluyor garip bir şekilde.

XFX tercih edilmeli. Sapphire 6600'ler biraz daha sıcak oluyor. Stabilite konusunda da kesinlikle XFX daha iyi. RX 6600 kullanıp sorun yaşayanlara baktığımda genelde Sapphire kartlar oluyor garip bir şekilde.

Garip değil hocam Sapphire en etkisiz ekran kartı markasıdır marka kötülemek değil amacım ama öyle XFX varken Sapphire'den uzak durulmalı.

Sapphire RX 5600XT kullanıyorum. Sakın Sapphire almayın WattMan hatalarından çıldırırsınız benden söylemesi. Hatta beni dinlerseniz direkt AMD almayın.

Sapphire RX 5600XT kullanıyorum. Sakın Sapphire almayın WattMan hatalarından çıldırırsınız benden söylemesi. Hatta beni dinlerseniz direkt AMD almayın.

AMD şöyle alınmaz bütçen yoksa AMD almak zorundasın RTX 3060 Ti 3070 arası performans veren RX 6700 kart 7000 TL iken 12 bin TL 3060 Ti'a para vermek zoruna gider insanın paran varsa NVIDIA yoksa AMD.

Yeni konular

Geri
Yukarı