Sapphire Pulse vs Gigabyte Eagle vs XFX QICK 210 RX 6500 XT

XFX modelini kullanıyorum kart genel olarak serin çalışıyor ancak fanı %60'larda bayağı sesli çalışıyor ayrıca XFX de kronik olan coilwhine sorunu var ilk ekran kartını aldım coilwhine çıktı değişim talep ettim yeni ekran kartı geldi onda da coil whine çıktı şu anda o şekilde kullanıyorum aklında bulunsun.

XFX modelini kullanıyorum kart genel olarak serin çalışıyor ancak fanı %60'larda bayağı sesli çalışıyor ayrıca XFX de kronik olan coilwhine sorunu var ilk ekran kartını aldım coilwhine çıktı değişim talep ettim yeni ekran kartı geldi onda da coil whine çıktı şu anda o şekilde kullanıyorum aklında bulunsun.
Kendim için almıyacağım arkadaş alacakta bendede RX 6600 Asus var benim karttada coilwhine var azda olsa artık sorun olarak görmüyorum ben coil whine, soğutma önemli benim için.

Kendim için almıyacağım arkadaş alacakta bendede RX 6600 Asus var benim karttada coilwhine var azda olsa artık sorun olarak görmüyorum ben coil whine, soğutma önemli benim için.
XFX Qick'in soğutması genel olarak Sapphire Pulse'den iyi. Eagle serisi ise ısınma sorunları ile biliniyor. Aralarından XFX tercih ederdim.

Kendim için almayacağım arkadaş alacakta bende de RX 6600 ASUS var benim karttada coilwhine var az da olsa artık sorun olarak görmüyorum ben coil whine, soğutma önemli benim için.

Evet coil whine karta zarar veren bir sorun değil sadece ses çıkarıyor. Soğutma olarak performansı güzel 1080p yüksek ayar Forza Horizon 5 de fan bile açmıyor kart ancak 2K CS:GO Ultra ayarda fan açıyor %60 civarlarında ve fan sesi bayağı var.

Ayrıca kart fan açan oyunda 50-60 derece arasında 65 gördüğümü bile hatırlarmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı