Sapphire R7 240 ve E6500 Minecraft Videosu Çekilir mi?

Recepcanyn

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Bildiğiniz gibi yaz tatili geldi. Benim bilgisayarım ölü olduğu için yeni bir ekran kartı almayı planlıyorum. Aklımdaki model ise R7 240. Ama bir sorun var,benim işlemcim E6500 sizce bu işlemciyle ''Minecraft'' adlı oyunu ''Bandicam'' adlı programı kullaranak kasmadan (30 fps+) alabilir miyim? Bir sorum daha Battlefield 4'ü açar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartıyla ilgili bir sorun olmaz Minecraft'ta. O ekran kartı artar bile. Senin sağlam işlemciye ihtiyacın var hem Minecraft oynamak hem de video çekmek için. İşlemcine güvenmiyorsan görüş mesafesini kısman lazım.

Ekran kartıyla ilgili bir sorun olmaz Minecraft'ta. O ekran kartı artar bile. Senin sağlam işlemciye ihtiyacın var hem Minecraft oynamak hem de video çekmek için. İşlemcine güvenmiyorsan görüş mesafesini kısman lazım.
Minecraft dediğin oyun optimizasyonu sıfır bir oyun. Orijinal olarak çalışan sürümünde bile ekran kartım olan GTX770'i tam olarak kullanamıyor. Ayrıca Ultra ayarlarda bile FPS birden çat diye en dibe yapışıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı