Sapphire R7 250 sistem ile istediğim oyun performansı alır mıyım ?

Daha fazla  
Beyler işlemcim eski ve düşük olduğunun farkındayım ama beklentilerim de fazla sayılmaz.

Ekran Kartı: Sapphire R7 250 2GB DDR3 128 Bit
İşlemci: Intel E2180 2.0 Ghz (Kötü olduğunun farkındayım)
Ram: 4GB DDR2
400 watt psu , 300 GB Hafıza , Win xp , Win7 hangisi iyiyse kurarım sorun değil.

Beklentim nedir diye sorarsanız ; Battlefield 3 , BF 4 , Farcry 3 , Crysis 3 , WatchDogs , Gta 4 , Metro 2033 gibi oyunları Medium-Low ayarlarda düzgün bir çözünürlükte takılmadan oynamak. Sizce bu sistem bunu karşılayabilirmi ?

Optimizasyon sorunu olan oyunlarda düşük ayarlar olabilir ancak kasma yapmaz. Çünkü düzgün işlemci ile o çözünürlükte yüksek grafiklerde oynayanlar var.

ikinci el intel core2 quad serisi işlemci al bende q9300 var şimdi yeni kartta alcam ve yeni oyunları yüksek ayarlarda oynayabilirmişim çok araştırdım q9300 100-150 tl arası rami yapabilirsen 6 gb yap win7 kur birde harddiski 640 gb ve üstüne çıkar rahat edersin

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon sorunu olan oyunlarda düşük ayarlar olabilir ancak kasma yapmaz. Çünkü düzgün işlemci ile o çözünürlükte yüksek grafiklerde oynayanlar var.

Tamamdır teşekkürler.

Çok yüksek ayarlarda oynamayı bekleme. Orta ayarlarda oynarsın.

Amacım o zaten kardeşim orta ayarlar yeterli benım için. daha sonra yenı kasaya geçip ekran kartını aktarmayı planlıyorum.

Anakart modelini yaz birde ramlerin kaç mhz olduğunu yaz ondan sonra sorunu çözelim :D

anakart çöp gibi bir şey P5LD2 SE

kardeşim dediğin işlemciyi anakart desteklemez benim büyük ihtimalle. anakartın zaten max ram miktarı 4gb 6 ya çıkarma imkanım yok.
Bende de 4gb ram var ve bütün oyunlara yetiyor şuan fakat arada çok azda olsa donmalar takılmalar oluyo ondan birşey olmaz benim dediğim işlemciyle seninki aynı soket lga 775 fakat işlemci desteği yok o konuda bir bilgim yok araştırabilirsin fakat bana sorarsan para biriktir pc topla veya xbox 360 veya playstation 3 al :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı