Sapphire R7 265 2 GB alınır mı?

Bütçe
1400

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller.

Aşağıda linkini bıraktığım ekran kartını almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Yoksa aynı fiyat bandında İzmir içinde daha iyi bir şey bulabilir miyim? Bir de kartın 6 pin ya da 8 pin gibi ekstra güç bağlantısına ihtiyacı var mıdır biliyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim.

Sistemim:
  • AMD Ryzen 3 1200.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • Adata XPG D30 8 GB RAM.
  • Kingston SSD 128 GB.
  • WD Blue 1 TB HDD.

Herkese iyi sosyaller.

Aşağıda linkini bıraktığım ekran kartını almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Yoksa aynı fiyat bandında İzmir içinde daha iyi bir şey bulabilir miyim? Bir de kartın 6 pin ya da 8 pin gibi ekstra güç bağlantısına ihtiyacı var mıdır biliyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim.

Sistemim:
  • AMD Ryzen 3 1200.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • Kingston SSD 128 GB.
  • WD Blue 1 TB HDD.
Fiyat olarak karta göre pahalı. Neredeyse aynı fiyatlara R9 280,280x,285,370 bulunabiliyor. Bunların güç tüketimi fazla derseniz 750Ti ek güç girişi olmadan bu seviyede bir kart yine.
1500 civarına GTX1050 bulunabilir aynı şekilde. Seçenek var yani.

Bütçeme uygun 1050 bulamadım. 760 ise çevrem tarafından çok tavsiye edilen bir kart değil bunların yerine başak bir tane önerebilir misiniz? Ya da sorduğum kart nasıldır bilgi verebilir misiniz?
Fiyatına göre fazla, ayrıca karttan ne beklediğinize bağlı. Kötü bence, özellikle bu fiyata. Bu ikisi dışında RX 460 olabilir.

Herkese iyi sosyaller.

Sistemim:
  • AMD Ryzen 3 1200.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • Kingston SSD 128 GB.
  • WD Blue 1 TB HDD.
Çok pahalı, daha ucuzunu bul. Param Güvende bile yok ya :O
Fiyat olarak karta göre pahalı. Neredeyse aynı fiyatlara R9 280,280x,285,370 bulunabiliyor. Bunların güç tüketimi fazla derseniz 750Ti ek güç girişi olmadan bu seviyede bir kart yine.
750 ti'yi 1200 TL'ye bulabiliyorsun ama bu 1400TL.

1500 civarına GTX1050 bulunabilir aynı şekilde. Seçenek var yani.
Bütçeme uygun R9 serisinden bir kart bulamadım geneli 1600 den başlıyor yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Bütçeme uygun R9 serisinden bir kart bulamadım geneli 1600 den başlıyor yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Çok pahalı fiyatı sakın bunu alma daha ucuzunu bul. Ya da satıcıya yaz pazarlık iste bu fiyat çok pahalı.
Evet 750Ti 1200TL'ye ve altına bulunabilir ve ilanda verilen kart seviyesinde üstelik ek güç girişi yok. İlandaki kart pahalı.

Problem?
Aynen, bence de pahalı. Problem var evet pahalı olması.

Çok pahalı fiyatı sakın bunu alma daha ucuzunu bul. Ya da satıcıya yaz pazarlık iste bu fiyat çok pahalı.

1200 gibi bir fiyata indirmeye çalışırım. Bir de 750 Ti dışında hangi kartları alabilirim İzmir içinde direkt link olarak iletirseniz çok sevinirim.

Geri
Yukarı