Sapphire R7 370 modlu vBIOS yüklerken ekran gitti

AceTeq

Megapat
Yer
Başkent
Arkadaşımda bozuk bir Sapphire Nitro R7 370 vardı. Bunu YouTube'da gördüğüm çakmak yöntemiyle kendine getirdim. Hoşuma gitmeyen bir şey vardı, o da sıcaklığın biraz fazla olmasıydı ve bende undervolt yapmak istedim. vBIOS'u düzenledim ve yükleme aşamasındaylen "FAIL" diye bir hata aldım, ekran gitti ve bir daha gelmedi, bu nasıl düzeltilebilir bir fikri olan var mı?

Kart bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios yüklerken görüntüyü dahili gpuya ayarlamış mıydınız. Yoksa bu r7 370 karttan görüntü alırken mi bios yüklüyordunuz. Görüntüyü dahiliden alırken harici karta bios atılmalıdır olası hatalar almamak için. Görüntüyü ve görüntü kablosunu dahiliye alıp güvenli modda deneyin.

Bios yüklerken görüntüyü dahili gpuya ayarlamış mıydınız. Yoksa bu r7 370 karttan görüntü alırken mi bios yüklüyordunuz. Görüntüyü dahiliden alırken harici karta bios atılmalıdır olası hatalar almamak için. Görüntüyü ve görüntü kablosunu dahiliye alıp güvenli modda deneyin.
İşlemcimin dahili grafik birimi yok maalesef ama kart takılıyken dahili grafik birimi olsa bile görüntü alamayız diye biliyorum.

Geri
Yukarı