Sapphire R9 280 Dual-X Fandan Gelen Ses

Fan yüksek devirde döndüğünde ekran kartı komple hafif sallanıyor olabilir.

Dediğim gibi bu ses hep çıkmıyor. Az önce Aida64 ile teste soktum 60 dereceye geldiğinde bu ses geliyor sonra tekrar gidiyor. Biraz bekledim 65 dereceye geldi ama ses yok. Bende anlamadım gitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu testte senin deddiğin gibi ses yok . Yeni sitem hiç el atmayın garantiye yollayın. Çok fazla rahatsız ediyorsa tabi 1-4 saniye önemli değil ama ileride ne yapar ?

Garantiye göndersem boşuna götürmüş olurum çünkü ses her zaman çıkmıyor. İnşallah düzelir de ilerde bir sıkıntı yaratmaz.

Garanti yolu gözüktü o zaman. Geçmiş olsun umarım tez vakitte elinize ulaşır :mutlu:

Bu ses benim önce ki bilgisayarımın işlemci soğutucu fanından da geliyordu. Fanı biraz geriye doğru çektiğimde düzeliyordu. Acaba bu fanlar da normal birşey mi? Sanki fanın içinde birşey dönüyormuş gibi bir ses geliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı