Satılık Sapphire R9 390 Nitro

Jack Hobs

Hectopat
Daha fazla  
2015 Eylül ayında Almanya'dan almış olduğum ekran kartını ihtiyaçtan satıyorum. İlk günkü gibi çalışmaktadır. En ufak performans düşüşü veya ısı artışı yoktur. Kart %100 yükteyken 77 dereceyi geçmemektedir. Fiyat 900 TL'dir. Kutusuyla beraber vereceğim. Yanında HDMI kablosu da mevcut. Şimdiden hayırlı olsun.
1.jpg 2.jpg 3.jpg

Son düzenleme:
Dostum sıfırı zaten hemen hemen 1100tl civarı fiyata bir düzenleme şart bence.

Donanım teknolojisini takip eden kişiler bu fiyata o kartı istemeyeceklerdir. Rx480 normal saat hızlarında bile bu kartı geçecek gibi duruyor ki firmalar bunu daha da oc edecektir. 200 dolarlık kart Türkiye'ye 300 dolardan girse gene 900TL yapıyor. Neyse ben susuyorum, satışını etkilemeyeyim :(

Donanım teknolojisini takip eden kişiler bu fiyata o kartı istemeyeceklerdir. Rx480 normal saat hızlarında bile bu kartı geçecek gibi duruyor ki firmalar bunu daha da oc edecektir. 200 dolarlık kart Türkiye'ye 300 dolardan girse gene 900TL yapıyor. Neyse ben susuyorum, satışını etkilemeyeyim :(
Ha şimdi hiçbir şey söylemedin yani

Ha şimdi hiçbir şey söylemedin yani

Kimse bir şey söylemese bile biraz araştırma yapan biri bu kartın 2. eline 600 TL'den fazla para verilmemesi gerektiğini anlar. 800-900 TL'ye daha yeni mimarili ve daha yüksek performanslı olması kesin gözüken RX 480 çıkacak. Fiyat gerçekten gözden geçirilmeli.

Daha kartı alalı 9 ay oldu ve yarı fiyatına mı satayım kartın sıfırını. Biraz mantıksız değil mi sizce. 9 ayda 600 lira zarar hoş değil bence.

Daha kartı alalı 9 ay oldu ve yarı fiyatına mı satayım kartın sıfırını. Biraz mantıksız değil mi sizce. 9 ayda 600 lira zarar hoş değil bence.

Bence de hoş değil, ama durum böyle. Yeni kartları beklemeniz gerekiyordu herkes gibi.

Yeni kartlar ve işlemciler gelecek diye 5 aydır sistem toplamıyorum :cry:

Yeni konular

Geri
Yukarı