Sapphire R9 390X Tri-X vs NITRO

Bunları buralara yazın ki, Sapphire alınmaz diyen ve kulaktan dolma bilgilerle konuşan arkadaşlar bilgilensin. İnsanların daha fazla para harcamasına ve zarar görmelerine neden oluyorlar. Ben çok kovaladım bu işi, siz Sapphire kullanıcıları da kovalayın. Markanıza sahip çıkın. :)

Bunları buralara yazın ki, Sapphire alınmaz diyen ve kulaktan dolma bilgilerle konuşan arkadaşlar bilgilensin. İnsanların daha fazla para harcamasına ve zarar görmelerine neden oluyorlar. Ben çok kovaladım bu işi, siz Sapphire kullanıcıları da kovalayın. Markanıza sahip çıkın. :)
Dostum 2-3 güne kalmaz bu marka savaşı yüzünden taşlı sopalı mahalle kavgası çıkar bak demedi deme :D

Marka konusunda taraf tutmak yanlış. O an hangisi uygunsa o alınmalı. Herkes bir şeylere gönül verir ama bu mantığımızı etkilememeli.

Ben de sizinle aynı düşünceye sahiptim 1 ay öncesine kadar, 5 yıldır sapphire kullanıyorum(önce 4850, sonra da r7 260x, ama sorun şu ki Türkiye'deki teknik servisleri hiç iyi değil, beni 20 gün bekletip kartı tamir etmeden geri yolladılar(bununla ilgili konu açtım ama yayınlanmadı herhalde daha).

Ben de sizinle aynı düşünceye sahiptim 1 ay öncesine kadar, 5 yıldır sapphire kullanıyorum(önce 4850, sonra da r7 260x, ama sorun şu ki Türkiye'deki teknik servisleri hiç iyi değil, beni 20 gün bekletip kartı tamir etmeden geri yolladılar(bununla ilgili konu açtım ama yayınlanmadı herhalde daha).

Teknik servislerine yorum yapamam çünkü işim düşmedi. Dediğiniz doğrudur inanırım. Ancak burada MSİ, ASUS gibi markaların teknik servisleriyle sıkıntı yaşamış bir çok arkadaşımız var. Yani bu söylediğinizi normal karşılıyorum. Çünkü biz bir 3. dünya ülkesiniz. :)

R9 390X daha fazla güç çeker yanıl hatırlamıyorsam 450yi buluyordu. 390x daha fazla fan sesi yapar. 390X gtx 970den yaklaşık oyundan oyuna değişir standart oyunlarda %10 daha iyidir. Nvidia destekli oyunlarda ise başabaş giderler. Baktığımızda daha fazla güç daha fazla ses ama daha fazla performans ben 390x derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı