Sapphire Radeon RX 6700 XT Pulse 12 GB alınır mı?

zrtzurt

Centipat
Daha fazla  
Dün bir konu açtım "RTX 3060 Gaming OC alınır mı?" diye. Bana RX 6700 tavsiye ettiler bu yüzden sormak istedim.

Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır 3060 Ti'den biraz daha güçlü kart. Bu modelini alın daha iyi soğutması:

Dün bir konu açtım "RTX 3060 Gaming OC alınır mı?" diye. Bana RX 6700 tavsiye ettiler bu yüzden sormak istedim.

Alınır mı?
Kötü bir model değil. Vatanda Asus Dual Rx 6700XT 9500 TL. Ayrıca 1755 TL geri ödemesi var. 7745 TL ye geliyor.

Kötü bir model değil. Vatan da ASUS Dual RX 6700XT 9500 TL. Ayrıca 1755 TL geri ödemesi var. 7745 TL'ye geliyor.

Geri ödemeyi kaç gün içinde yapıyorlar hocam bilginiz var mı? Çok uygun bir fiyat.

Geri ödemeyi kaç gün içinde yapıyorlar hocam bilginiz var mı? Çok uygun bir fiyat.
Biraz uzun sürüyor diye biliyorum dostum. Zaten Sapphire'den daha ucuz geri ödemenin zamanı pek önemli değil gibi. Ayrıca Asus Dual serisi RX6000 de soğutma olarak başarılı olmuş.

Ekran kartının linkini atayım kolaylık olsun.

Biraz uzun sürüyor diye biliyorum dostum. Zaten Sapphire'den daha ucuz geri ödemenin zamanı pek önemli değil gibi. Ayrıca Asus Dual serisi RX6000 de soğutma olarak başarılı olmuş.

Ekran kartının linkini atayım kolaylık olsun.
Al işte şark kurnazı çakala bak sen. Abi bu ülke insanları neden böyle neden anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı