Satılık Sapphire Radeon RX570 NITRO+ OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu kartı satıyorum, yeni bir ekran kartı alacağım, bu sattığım kart ile de RAM ve SSD almayı düşünüyorum fakat fiyat konusunda bilgim yok ilk defa satacağım için.
Kutusu, her şeyi var. Hazır param varken satayım dedim.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu kartı satıyorum, yeni bir ekran kartı alacağım, bu sattığım kart ile de RAM ve SSD almayı düşünüyorum fakat fiyat konusunda bilgim yok ilk defa satacağım için.

Sahibinden sitesinde RX 570 4GB 500 TL den başlıyor, Kendi kafanıza göre bir fiyat belirlemelisiniz.

600 TL civarı olanların çoğu mining için kullanılmış veya kutusu, faturası vs. bulunmayan kartlar. Bence 700-750 TL'den aşağı düşmeyin.

600 TL civarı olanların çoğu mining için kullanılmış veya kutusu, faturası vs. bulunmayan kartlar. Bence 700-750 TL'den aşağı düşmeyin.
Sıfır RX 570 4GB 900 TL ye alınabiliyor iken, ben şahsen bu dediğiniz parayı vermem.

Sıfır RX 570 4GB 900 TL ye alınabiliyor iken, ben şahsen bu dediğiniz parayı vermem.
Siz vermeyebilirsiniz ama piyasası bu. Ben garantisi olmayan Sapphire Pulse RX 570'i 675'e sattım. Nitro modeli çok daha fazlasına gider.

Yer neresi?

Mining yapılmamış sadece oyun oynanmış RX 580 Gaming X 8 GB kaç lira eder 2. el?

Yeni konular

Geri
Yukarı