Sapphire RX 460 2GB Ekran Kartında Güç Girişi Olmaması

Montana01

Kilopat
Daha fazla  
Elimde Sapphire Radeon RX460 2GB ekran kartı var. İzlediğim sistem toplama videolarında hep ekran kartına ayrı bir güç kablosu bağlıyorlar fakat benim kartımda herhangi bir güç girişi göremedim. Acaba kırılmış mı yoksa ekstra güç girişine ihtiyaç duymadan mı çalışıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı ekran kartları özellikle giriş ve orta seviye seninki de buna dahil güç gereksinimini pci ekspres portundan yani anakart üzerinde ekran kartının takıldığı portdan alır. Herhangi bir kablo bağlamaya gerek yok kartında herhangi bir sorun yok merak etme.

Bazı RX460 modellerinde ek güç girişi var fakat senin kullandığın Sapphire RX460 2GB modelinde ek güç girişi yok zaten.
Acaba kırılmış mı yoksa ekstra güç girişine ihtiyaç duymadan mı çalışıyor?
Hayır kırılma gibi bir durum söz konusu değil. Kartın ek güç girişine ihtiyaç duymadan çalışıyor.

Elimde Sapphire Radeon RX460 2GB ekran kartı var. İzlediğim sistem toplama videolarında hep ekran kartına ayrı bir güç kablosu bağlıyorlar fakat benim kartımda herhangi bir güç girişi göremedim. Acaba kırılmış mı yoksa ekstra güç girişine ihtiyaç duymadan mı çalışıyor?
Yuvarlak hesap 500TL Hepsiburada fotolarında ek güç girişi yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı