Sapphire Rx 470 Nitro+ Alınır mı?

Ohoo fanları fullemek ayrı bişey :D. Msi Gaming App'den basarım Cooler Bosster'a kart buz gibi olur ama tabiki kulaklar pert olur (y)
Hocam Evga'ya güvenip güç kaynağı aldım. Güç kaynağı traktör gibi çalışıyor. O sesin yanında ekran kartını fullesem bile duyulmaz.:)

Ohoo fanları fullemek ayrı bişey :D. Msi Gaming App'den basarım Cooler Bosster'a kart buz gibi olur ama tabiki kulaklar pert olur (y)

@Berkay Kalkan bana Razer kulaklık alsın, seve seve fanları fulleyip test ederim kartı :)

Backplatein ortasındaki boşluğa da bir Msi logosu yapıştırıp boşluğu kapatırız.(y)

Kartı ilk elime aldım bi baktım tam GPU'nun üstünde Back Plate yok, dedim noliy, malzemeden çalacak yer mi burası diye, halen de anlam veremiyorum :/

Hocam Evga'ya güvenip güç kaynağı aldım. Güç kaynağı traktör gibi çalışıyor. O sesin yanında ekran kartını fullesem bile duyulmaz.:)

Sistemde güç kaynağı da varmış? Benim High Power'im erkek cins galiba, daha sesi çıkmadı garibimin.

Power'ı alırken cinsiyete dikkat etmek önem teşkil ediyor hocam, biliyorsun kızları :)

Her iki kartta sessiz çalışıyor zaten msi 5-6 derece daha soğuk diye biliyorum testlerden. Traktör sesine son gaz devam ediceksiniz yani :D .

Sistemde güç kaynağı da varmış? Benim High Power'im erkek cins galiba, daha sesi çıkmadı garibimin.

Power'ı alırken cinsiyete dikkat etmek önem teşkil ediyor hocam, biliyorsun kızları :)
Sanırım benim güç kaynağında sorun var. Fanlar son devirde dönüyor. Yurtdışından aldım diye mi acaba? Çözümünü bulmazsam atacağım sonunda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı