Sapphire RX 550 nasıldır?

Bütçe
600 tl
Hocam ben bu ekran kartı Sapphire yani az güç tüketiyor diye duydum. Ve işlemci o kadar kötü mü ya bu ekran kartını kaldıramayacak kadar.
Daha uygun bir ekran kartı var mıdır acaba?
Bu arada psu markası şu foem
Hocam ben bu ekran kartı Sapphire yani az güç tüketiyor diye duydum. Ve işlemci o kadar kötü mü ya bu ekran kartını kaldıramayacak kadar.
Daha uygun bir ekran kartı var mıdır acaba?
Bu arada PSU markası şu FOEM
Yani şimdi alırım olmaz bir şey olur elimde patlamasın.

Dosya Ekleri

• 20201206_105637.jpg
    20201206_105637.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 25
Şu an ki piyasaya ve elimdeki bütçeye göre araştırdım ve bunu buldum. (Sapphire RX550 2 GB) sizin düşünceleriniz nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim.
Sistemim; Intel Pentium G860 3.0 GHz.
4 GB RAM DDR3 1333MHz (4 GB RAM daha alacağım)
300 Watt PSU.
64 Bit.
Windows 10 işletim sistemi.
Eğer önerileriniz olursa bütçem 600 TL'dir.
Linki; Sapphire Pulse AMD Radeon RX 550 11268-21-20G 2 GB 64 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Dostum 1.si 4 GB RAM seni çok zorluyor olmalı. Bence ekran kartından önce alsan daha iyi ve şu an baktımki 100 TL fiyatlarında internet alışveriş sitelerinde bulunuyor.
2.si olarak RX550 çok iyi bir ekran kartıdır. Neredeyse bütün testlerine baktım. Ama Sapphire marka sana biraz sorun çıkartabilir. Isı konusunda.
3.olarak (bence) anakartının DDR3 olması çok iyi bir avantaj değil maalesefki bak benim anakartım ASUS Prime H310 çok güzelbir anakart. VGA çıkışı ve DVI çıkışı var. İşlemci önerisi lazımsa eğer Intel Pentium G5400 veya i5, i7'yi size öneririm. Ama sonuca gelirsek. RX550 güzeldir. Ama sana markası olarak ASUS RX 550 veya ASUS RX550 AREZ'i öneririm
Şu an ki piyasaya ve elimdeki bütçeye göre araştırdım ve bunu buldum. (Sapphire RX550 2 GB) sizin düşünceleriniz nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim.
Sistemim; Intel Pentium G860 3.0 GHz.
4 GB RAM DDR3 1333MHz (4 GB RAM daha alacağım)
300 Watt PSU.
64 Bit.
Windows 10 işletim sistemi.
Eğer önerileriniz olursa bütçem 600 TL'dir.
Linki; Sapphire Pulse AMD Radeon RX 550 11268-21-20G 2 GB 64 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da alıcağın ekran kartının tüm detaylı ve oyun videosu. Ama dediğim gibi ki RAM'lerin veya anakartın veyahutta işlemcin ile uyuşmayabilir veya aynı performansı vermeyebilir

Eğer linkteki videonun açıklamasına girersen o videoda çekilen bütün sistemdeki parçaları görebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı