Sapphire RX 5500 XT Pulse tek fanlı alınır mı?

Tuunahann

Decapat
Daha fazla  
Bu dönemde ekran katı fiyatları cidden uçtu, bu nedenle benim gibi ekran kartı alacak kişiler sıkıntıda.
Bütçem 1500-1800 arası.
Aklımda Sapphire RX 5500 XT Pulse modelinin tek fanlı halini almayı düşünüyorum.
Sizce bu piyasada bu fiyatlara bakılırsa bu model alınır mı?
Beni kaç sene götürür?
Tek fanlı modeli kaç derece civarı olur?
Bundan baska önereceğiniz ekran kartı var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Şahsen tek fanlı alma AMD kartlar çok ısınıyor. Şahsen Sapphire kullanmadım. Ama MSI 2 fanlı RX 5700 XT Gaming X kullandım onda bile 2 fan ve kasada 3 fan olmasına rağmen sıcak çalışıyordu en yüksek 75 dereceyi gördüm.

Ön yargıdan mıdır nedir bilmiyorum, tek fanlı ekran kartlarına hiç sıcak bakmıyorum ben. Alternatif olarak çift fanlı 1650 Super modellerine bakabilirsiniz derdim normalde ancak onların da stokları bitti sanırım, varsa da ben göremedim şimdi bir göz attım da GameGaraj'a İtopya'ya filan.

Ön yargıdan mıdır nedir bilmiyorum, tek fanlı ekran kartlarına hiç sıcak bakmıyorum ben. Alternatif olarak çift fanlı 1650 Super modellerine bakabilirsiniz derdim normalde ancak onların da stokları bitti sanırım, varsa da ben göremedim şimdi bir göz attım da GameGaraj'a İtopya'ya falan.

Vatan da var ama fiyatları uçtu dün 2400 TL olan ekran kartı bugün 2900 TL fiyatlarında.

Bir de.

Ön yargıdan mıdır nedir bilmiyorum, tek fanlı ekran kartlarına hiç sıcak bakmıyorum ben. Alternatif olarak çift fanlı 1650 Super modellerine bakabilirsiniz derdim normalde ancak onların da stokları bitti sanırım, varsa da ben göremedim şimdi bir göz attım da GameGaraj'a İtopya'ya falan.

Butceme uygun 1650 Super bulabileceğimi sanmıyorum.

Bence şu an alınmaz ama almak istiyor ve acelen varsa tek fanlı model ekran kartı tercih edilmemeli bence ama bütçe biraz arttırılırsa bu alınabilir. XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-55XT4DFD6) - incehesap.com

Ben de bu modelden bahsedecektim. Bu model cuma günleri İncehesap'ta 1700 TL'ye kadar düşüyor. Sizce alınmalı mı sıcaklıklari nasıl olur?

1650 Super GameGaraj'da 1800'e vardı stokları bitmiş. :(

1650 Super 1800 TL.
1650 1810 TL.
Bence stok gelince fiyatta güncellenir.

Ben de bu modelden bahsedecektim. Bu model cuma günleri İncehesap'ta 1700 TL'ye kadar düşüyor. Sizce alınmalı mı sıcaklıklari nasıl olur?

1650 Super 1800 TL.
1650 1810 TL.
Bence stok gelince fiyatta güncellenir.
Hiç sevmesem de bu videoda benchmark var. Sıcaklıklar iyi gibi görünüyor, bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı