Sapphire RX 5500 XT ve Ryzen 2600X ile sistem önerisi

Bütçe
800

TONZALE

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, sağlıklı günler dilerim.
Sapphire RX 5500 XT.
Ryzen 2600X.
MSI B450 GAMING Plus.
Corsair veya G.Skill C16 2x8 RAM (Karar veremedim hangisini alacağıma.).
SSD tarafında neyi tercih etmeliyim hiç fikrim yok en önemlisi olarak bilgisayar kasasını hangi marka nasıl alayım PSU dahil veya kendim sonradan alarak dahil edeyim ne yapayım onerilerinizi almak istiyorum. butcem Max 800 kasa tarafında.

Son düzenleyen: Moderatör:

SSD için ayırabileceğiniz bütçeniz nedir?

SSD için ayırabileceğiniz bütçeniz nedir?

Size şöyle söyleyeyim ben sıfırdan bilgisayar toplayacağım monitöründen kasasına her şeyi alacağım. Bu gönderiyi yolladığımda 2600X işlemciyi uyguna alabiliyoken kurmak istedim hemen sonrasında stoku bitince ve dolarda bir yandan düşünce beklemeye geçtim ve sistemleri araştırmaya başladım. Bu sistemi kurduğumda yaklaşık 6 7'yi bulduğunu fark ettim sonrasında ufak araştırmalar sonucu 7 8 arası 2060'lı sistem alınabildigininde farkına vardım benim isteğim şu genellikle FPS oyunları oynayacağım Valorant CS PUBG gibi günde 12 saat oynayacağım zamanlarda olacaktır 200'den aşağıda FPS almak istemiyorum çünkü senelerdir laptopta oynayarak çok büyük sıkıntılar çektim. Ona göre bir sistem toplamak istiyorum ve sistemimin bütçesi Max 8 bin olacak ve Vatan'dan toplayacağım sizin benim söylediğim anakart RAM SSD ile kısarak yerine daha iyi performansı verecek sistem bilgilerinizi paylaşmanızı isterim.
@f3turan size şöyle söyleyeyim ben sıfırdan bilgisayar toplayacağım monitöründen kasasına her şeyi alacağım. Bu gönderiyi yolladığımda 2600X işlemciyi uyguna alabiliyoken kurmak istedim hemen sonrasında stoku bitince ve dolarda bir yandan düşünce beklemeye geçtim ve sistemleri araştırmaya başladım. Bu sistemi kurduğumda yaklaşık 6 7'yi bulduğunu fark ettim sonrasında ufak araştırmalar sonucu 7 8 arası 2060'lı sistem alınabildigininde farkına vardım benim isteğim şu genellikle FPS oyunları oynayacağım Valorant CS PUBG gibi günde 12 saat oynayacağım zamanlarda olacaktır 200'den aşağıda FPS almak istemiyorum çünkü senelerdir laptopta oynayarak çok büyük sıkıntılar çektim. Ona göre bir sistem toplamak istiyorum ve sistemimin bütçesi Max 8 bin olacak ve Vatan'dan toplayacağım sizin benim söylediğim anakart RAM SSD ile kısarak yerine daha iyi performansı verecek sistem bilgilerinizi paylaşmanızı isterim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı