Satıldı Sapphire RX 5600 XT Pulse 202SA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
4
Yer
Mersin
Hepsiburada üzerinden alınmış olup garantisi 08.07.2022'de bitti. Hiçbir şekilde mining işlemi yapılmadı. Voltaj düşürme veya yükseltme yapılmadı. Arıza sayılmayacak bir durumu mevcuttur: bazen sağdaki fan tam devirde dönmektedir. Ne zaman olacağı belli olmuyor. Bazen sistem açılışında, bazen video izlerken, bazen de oyun esnasında %100 hızda dönüyor ve birkaç saniye veya dakika sonra normal devire geçiyor. Bu durum çok nadiren olmakta ve sebebini bulamadım. Üretici firma kartı incelemek istedi fakat vaktim olmadığı için göndermedim. Aynı marka kartın RX 580 modelinde de bu durumu yaşamıştım şansıma bu modelde de benzer durum oldu. Kutusu mevcuttur. Model yükselttiğim için satıyorum.

Fiyat 3.750 TL. Mersin Mezitli'den, İzmir Karşıyaka'dan elden teslim edilebilir.

06d0a569c32a38d97b4e1bfc55bddff0 (1).jpeg

16f349425ee2d3d27855096f7cb1d9a7.jpeg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Güzel fiyat değerlendirilebilir fakat Sapphire markası olması beni üzdü şahsen bek sıcak bakmıyorum o markaya.

Piyasada görebileceğin kaliteli AMD kart üreten markadan bahsediyorsun adamlar NVIDIA üretmiyor direk AMD ile anlaşması var.

Piyasada görebileceğin kaliteli AMD kart üreten markadan bahsediyorsun adamlar NVIDIA üretmiyor direk AMD ile anlaşması var.

Fiyat uygun duruyor, iyi satışlar.

5600XT'lerdeki en iyi ve yine en ferah çalışan model kendisi.

Aynı kartı kullandım ve RX 590 Nitro modelini de kullandım WattMan, ısınma ve yüksek fan gürültüsünden çok çektim o yüzden önermiyorum dostum arkadaşımda da Sapphire Pulse RX 570 vardı zamanında oda çok fazla ısınmadan ve siyah ekran vermesinden şikayetçiydi herkeste bu sorunlar olur demiyorum ama ben çektim.

Aynı kartı kullandım ve RX 590 Nitro modelini de kullandım WattMan, ısınma ve yüksek fan gürültüsünden çok çektim o yüzden önermiyorum dostum arkadaşımda da RX 570 vardı zamanında oda çok fazla ısınmadan ve siyah ekran vermesinden şikayetçiydi herkeste bu sorunlar olur demiyorum ama ben çektim.

RX590 tüm modelleri sorunlu zaten ayrıca watman hatası bir yazılımsal hatadır donanım ile hiçbir alakası yoktur sen a markasını da alsan b markasını da alsan o hatayı alabilirsin.

RX590 tüm modelleri sorunlu zaten ayrıca watman hatası bir yazılımsal hatadır donanım ile hiçbir alakası yoktur sen a markasını da alsan b markasını da alsan o hatayı alabilirsin.

Dediğiniz doğrudur hocam ben deneyimlerimi paylaştım RX 590 modeli olarak da RX 5600 XT'de kullandım Sapphire onda da aynı sorunlar vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı