Sapphire RX 5600 XT'nin kronik sorunu var mı?

Exfatality

Hectopat
Kartı aldım(Sapphire RX 5600 XT Pulse) fakat bazı şikayeter var forumlarda Sapphire fabrika çıkışta fazla frekans voltaj vs veriyor diye ve bir de ekran kartı BIOS Update olmadan drop oluyor söylentisi var. Bunlar doğru mu? Başka bir problemi var mı sizin bildiğiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sorunu yok. Duyduklarınız fabrika çıkışlı OC olma durumu. Eğer isterseniz düşürebilirsiniz.
Düşürsek bile düzelmiyor. 1 aydır RX 5700 XT kullanıyorum ve sayısız kez WattMan hatası aldım. Kronik denebilir 10 AMD karttan 6 tanesinde var. Yıllardır AMD kullanan arkadaşım var ona bir kere bile bir şey olmadı. O yüzden risk almaya değmez.
Kartı aldım(Sapphire RX 5600 XT Pulse) fakat bazı şikayeter var forumlarda Sapphire fabrika çıkışta fazla frekans voltaj vs veriyor diye ve bir de ekran kartı BIOS Update olmadan drop oluyor söylentisi var. Bunlar doğru mu? Başka bir problemi var mı sizin bildiğiniz
WattMan hatası en popüleri. Çoğu kart da var ne yazık ki. Bu yüzden hiç bulaşma derim NVİDİA almanı öneririm. Alacağın FPS düşük olacaktır aynı fiyat bandında ama kafan rahat olur en azından.

Geri
Yukarı