Sapphire RX 5700 XT Nitro+ siyah ekran sorunu

Merhabalar, Vatan Bilgisayardan Asus Strix 5700 xt model kartı aldım, bahsettiğiniz sorunlar üzerine 5 günlük kartımı, teknik servise gönderdim iade kararı çıktı direk.

Merhabalar, Vatan Bilgisayardan Asus Strix 5700 xt model kartı aldım, bahsettiğiniz sorunlar üzerine 5 günlük kartımı, teknik servise gönderdim iade kararı çıktı direk.
Nasıl olur? Sürücü kaynaklı problem bunlar. Donanımsal değil ki Asus servisi saçmalamış. Aynı şeyi Sapphire servisi bana yapti çok sinirlendim. Yazılımsal hatayı, donanimsalmis gibi gösterip, iade raporun yolladı.

Nasıl olur? Sürücü kaynaklı problem bunlar. Donanımsal değil ki Asus servisi saçmalamış. Aynı şeyi Sapphire servisi bana yapti çok sinirlendim. Yazılımsal hatayı, donanimsalmis gibi gösterip, iade raporun yolladı.
Benim işime geldi valla, yazilimsal ama sonuçta ürünü kullanamıyorsunuz.

Sapphire servisi dediğiniz Arena mı ?

Ben kartımı teknobiyoktikden aldım kendilerine geri yolladım şikayetlerimle beraber. Kendi servislerinde inceleyip bana sıkıntı yok diyip geri yolladılar. Direk olarak Arena'ya yollasam kartı nasıl olur sizce ?

Ben kartımı teknobiyoktikden aldım kendilerine geri yolladım şikayetlerimle beraber. Kendi servislerinde inceleyip bana sıkıntı yok diyip geri yolladılar. Direk olarak Arena'ya yollasam kartı nasıl olur sizce ?
Direk arenaya yollamayazsin onlar tedarikçi çünkü

Ben kaç ay uğraştım. Servise, servispoint bakıyor olması lazım. Ilk yolladim aynı şekilde yolladılar. Ben sonra video ve minidump çıktıları ile yolladim. PUBG ile deniyorlardı, denemeleri gereken oyunlari yazdım. Sonra zaten iade karari cıktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı