Satıldı Sapphire RX 580 Nitro+

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
İstediğiniz her oyunda gelip bizzat test edebilirsiniz. Farklı ildekilere istedikleri oyunu canlı yayında test edebilirim.

Kartın hiçbir sorunu yoktur. Mining'de kullanılmamıştır. Oyun oynamaya fırsatım olmadı. Video izleme, ders çalışma, film izleme için kullandığımdan kart yorulmadı. Çok büyük çoğunluğunda fanlar bile çalışmadı (Fan stop özelliği var). Üzerinde toz bile yok düzenli temizlendi. İçi hiç açılmadı ama macun ve termal pedler hala iyi durumda. Yükte bile düşük fan hızında gayet soğuk çalışmakta.

Sapphire RX 580 Nitro+ 4 GB model ekran kartı. Kutusu ve faturası durmaktadır. Garantisi sona ermiştir. FİYAT 2000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1828129

İstediğiniz her oyunda gelip bizzat test edebilirsiniz. Farklı ildekilere istedikleri oyunu canlı yayında test edebilirim.

Kartın hiçbir sorunu yoktur. Mining'de kullanılmamıştır. Sınava hazırlandığımdan (18 Haziran :ROFL: ) oyun oynamaya fırsatım olmadı. Video izleme, ders çalışma, film izleme için kullandığımdan kart yorulmadı. Çok büyük çoğunluğunda fanlar bile çalışmadı (Fan stop özelliği var). Üzerinde toz bile yok düzenli temizlendi. İçi hiç açılmadı ama macun ve termal pedler hala iyi durumda. Yükte bile düşük fan hızında gayet soğuk çalışmakta.

Kutusu ve faturası durmaktadır. Garantisi sona ermiştir. FİYAT 2000 TL.

Ciddi alıcılar buradan yazarsa iletişim bırakırım.
Kaç GB olduğu hakkında bilgi göremedim.

Son düzenleme:
Dizüstü ile takas düşünürsen hocam

Dizüstü ile takas düşünürsen hocam
Teşekkürler ancak yeni model bakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı