Sapphire RX 590 Nitro Plus SE 3000₺'ye satılır mı?

Alan olacak adama acıdım nasıl dolandırılacağını bilmiyor besbelli. Çok güzel şapa oturacak.
Sanırım mining yapıyor ve bu fiyata inanın rx580ler satılıyor. 2 gün mining gruplarında gezdim 3000₺'den rx 570 rx 580 alan insanlar var.

Arkadaşlar bu bütçede RX 580'ler satılıyor buna emin olabilirsiniz. Lütfen birilerini kazıklıyormuşum gibi davranmayın zorla satmıyorum, sahibinden ilanından anlaştık.
Bence bu işte bir terslik var, parayı ATM'den çeksin alırken, yoksa ava giderken avlanabilirsin.
teşekkürler öyle yapacağım.

İşin içinde bir kahpelik olabilir.
lkve99frkky51.jpg
lkve99frkky51.jpg

Selamlar, ekran kartım için bir alıcı buldum, konuşup anlaştık elden teslim edeceğim. Fiyat konusunda 2975₺ karar kıldık, Antalya içi buluşup satış yapacağım. Fakat piyasada ekran kartı olmadığını fark ettim, stoğu olanlar da çok yüksek fiyatlardan satılıyor. Aklımda birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim.
-Sice bu dönemde ekran kartı satmak mantıklı mıydı?
-Anlaştığım fiyat sizce uygun mu?
-Yakın zamanda 3000₺ bandında bir ekran kartı bulabilir miyim?
-Stoklar ne zaman gelir?
-Elden alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyim?
-Siz olsanız bu satışı onaylar mıydınız?

Satmamın nedeni kartın 170W yakın TDP değeri olması ve daha güncel bir karta geçmek istememden kaynaklanıyor. NVIDIA tercih edeceğim.

Şöyle söylüyeyim herkes mininge yöneldiği için stoklar bitti sayılır o yüzden de fiyatlar acayip artı her şeyin eski haline dönmesi için mining işinin stabil olması lazım eğer stabil olursa fiyatlar aşağı iner stok konusuna gelecek olursak 1-2 ay içinde stoklar yenilenecek diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Ethereum 750 - 800'e düşün ben o kendini zeki sanan miningcileri görürüm kolaydı öyle bedava para kazanmak bu işin sonu yok mu sanıyorlar. Ellerindeki kartları da ucuza çıkarmak zorunda kalacaklar paşa paşa.

Geri
Yukarı