Sapphire RX 6400 ısınır mı?

Sapphire RX 6400 ısınma yapar mı, fanı çok küçük gibi geldi de?
Bizzat bu kartı sistemimde kullanan biri olarak ben kendim size şöyle bilgi vereyim. Evet kartın ısısı 77 dereceye kadar çıkıyor. Yani God of War oynarken başlangıçta 68 derecede oluyor. Fakat 1 saat oynadıktan sonra sıcaklık 77-79 derecelere kadar çıkıyor. Üstelik god of war da droq sorunu da oluyor. Fps anlık olarak 48 den 20 lere kadar düşüyor. Benim sistemim şöyle İ3 9100F 16GB RAM 500 Watt psu var. Yani kart son 3 yıl içinde çıkmış oyunlarda baya ısınıyor. 1080p medium ayarda bile ısınma var. Ama 2017 ve öncesinde çıkan oyunlarda 65 derecenin üstünü görmüyor. Yani kartın fan ı küçük olduğu için mi ısınma yapıyor. Yoksa benim sistem mi uygun değil onu anlamış değilim.

Bizzat bu kartı sistemimde kullanan biri olarak ben kendim size şöyle bilgi vereyim. Evet kartın ısısı 77 dereceye kadar çıkıyor. Yani God of War oynarken başlangıçta 68 derecede oluyor. Fakat 1 saat oynadıktan sonra sıcaklık 77-79 derecelere kadar çıkıyor. Üstelik God of War da droq sorunu da oluyor. FPS anlık olarak 48'den 20'lere kadar düşüyor. Benim sistemim şöyle i3-9100F 16 GB RAM 500 watt PSU var. Yani kart son 3 yıl içinde çıkmış oyunlarda bayağı ısınıyor. 1080p medium ayarda bile ısınma var. Ama 2017 ve öncesinde çıkan oyunlarda 65 derecenin üstünü görmüyor. Yani kartın fan ı küçük olduğu için mi ısınma yapıyor. Yoksa benim sistem mi uygun değil onu anlamış değilim.

Ben kasaya bir fan aldım 50 dereceyi geçmiyor genelde.

Bizzat bu kartı sistemimde kullanan biri olarak ben kendim size şöyle bilgi vereyim. Evet kartın ısısı 77 dereceye kadar çıkıyor. Yani God of War oynarken başlangıçta 68 derecede oluyor. Fakat 1 saat oynadıktan sonra sıcaklık 77-79 derecelere kadar çıkıyor. Üstelik God of War da droq sorunu da oluyor. FPS anlık olarak 48'den 20'lere kadar düşüyor. Benim sistemim şöyle i3-9100F 16 GB RAM 500 watt PSU var. Yani kart son 3 yıl içinde çıkmış oyunlarda bayağı ısınıyor. 1080p medium ayarda bile ısınma var. Ama 2017 ve öncesinde çıkan oyunlarda 65 derecenin üstünü görmüyor. Yani kartın fan ı küçük olduğu için mi ısınma yapıyor. Yoksa benim sistem mi uygun değil onu anlamış değilim.

İşlemciniz PCI 3.0 destekliyor eğer 4.0 destekleyen bir işlemci ve anakart alırsanız daha yüksek performans alirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı