Sapphire RX 6500 XT Pulse 3.754,17 TL

RX 6500XT'ye hiç gerek yoktu şirket sadece para kazanmak için bu kartı çıkarttı RX 490 bile bu karttan daha fazla özelliğe sahip üstünden kaç yıl geçmesine rağmen. Eğer sadece Valorant, vs falan oynanmak isteniyorsa APU sistem alınmalı Ryzen 7 5700G APU'su bile daha iyi neredeyse.

RX 6500XT'ye hiç gerek yoktu şirket sadece para kazanmak için bu kartı çıkarttı RX 490 bile bu karttan daha fazla özelliğe sahip üstünden kaç yıl geçmesine rağmen. Eğer sadece Valorant, vs falan oynanmak isteniyorsa APU sistem alınmalı Ryzen 7 5700G APU'su bile daha iyi neredeyse.
Yok artık o kadar da değil... 6500XT 5700G apu'dan 2 kat daha fazla fps veriyor.

+15TL kargo ücreti de var.

2 saat önce aldım.

Saçmalama kanka 5600G var bende Valorant hariç çoğu oyunda FPS sıkıntıları var Valorant'ta 180 FPS alıyorum sırf PUBG Warzone için aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı