Elektronik Sapphire RX 6600 5399 TL

Bu gidip gelme dediğiniz ne? Bende de bir şeyler oluyor ne olduğunu anlamıyorum. Son sürümü yüklemiştim, bir alt whql olana geçtim bakalım.
görüntü titremesi gibi.bende bir alt sürümü felan yükledim çözüm olmadı.sonrasında ise sürücüyü yüklemeden önce eski sürücüleri kaldırarak temiz kurulum yapıyorum,o sekılde duzeldı sayılır.

görüntü titremesi gibi.bende bir alt sürümü felan yükledim çözüm olmadı.sonrasında ise sürücüyü yüklemeden önce eski sürücüleri kaldırarak temiz kurulum yapıyorum,o sekılde duzeldı sayılır.
titreme yok da, saliselik beyazlık oluşuyor mesela youtube videolarında, saliselik bir an olsa da feci gözümü alıyor, ben de sürüm düşürdüm şimdilik olmadı.

Ben 1 aydır kullanıyorum aynısını, sıfır aldım, hiç ellemedim ayarlarınada, ara sıra fanı coşuyor oyunlarda ama hiç üzmedi performans açısından. Yıllardır kullandığım ilk ekran kartı, hep APU, laptop ya da PS5 de oyun oynamıştım o nedenle rakiplerini deneme şansım olmadığından kıyaslama yapamam ancak forumlarda gördüğüm yazılım hatası, WattMan hatası vs hiç yaşamadım. i3 12100F kombiniyle güzel gidiyor bende memnunum. Fiyatınıda gözönünde bulundurunca zaten gerçekten F/P.

Ben 1 aydır kullanıyorum aynısını, sıfır aldım, hiç ellemedim ayarlarınada, ara sıra fanı coşuyor oyunlarda ama hiç üzmedi performans açısından. Yıllardır kullandığım ilk ekran kartı, hep APU, laptop ya da PS5 de oyun oynamıştım o nedenle rakiplerini deneme şansım olmadığından kıyaslama yapamam ancak forumlarda gördüğüm yazılım hatası, WattMan hatası vs hiç yaşamadım. i3 12100F kombiniyle güzel gidiyor bende memnunum. Fiyatınıda gözönünde bulundurunca zaten gerçekten F/P.
Aynı kombin var, biraz fazla ısınıyor evet ama kart zorlanmıyor bile oyunlarda. Uzun süre idare edecek bir şey ararken bunda karar kıldım bende.

Bu arada Hepsiburada'da 5499 yapmış, 3-4 gün önce 200 lira fazla verdim. :)

Bende iki defa düşünülmesi taraftarıyım AMD konusunda. Evet f/p ürünleri var ama yazılım olarak büyük soru işareti ekran kartlarında özellikle.

Bende iki defa düşünülmesi taraftarıyım AMD konusunda. Evet f/p ürünleri var ama yazılım olarak büyük soru işareti ekran kartlarında özellikle.
Düzeltmiş biraz, r200 serisi kullandım daha önce ve ona göre çok ileride, 1 haftadır kullanıyorum ve bir kez wattman hatası aldım. O da bilgisayarı 7-8 kez kapayıp yeniden başlattım gigabyte kartların sorunlu secure boot'unu açmak için. Oyun sırasında hiç sorun olmadı. Bu markanın tek sıkıntısı biraz fazla ısınıyor, bütçe varsa Asus Dual modeli alınır dertsiz tasasız oynanır, o kartın soğutması çok iyi.

RX 570 ekran kartım var. Tam 6 aydır oyunlardan çıkınca GPU %100 de takılma sorunu var. Her driverda bilinen sorunlara yazıyorlar fakat çözmüyorlar. AMD'ye mail attım sabır diliyorlar 6 aydır fark etmeyenler fazladan watt yaktırıyor karta boştayken. Sonraki kartımın AMD olup olmayacağı konusunda kararsızım NVIDIA da böyle bir sorun olsa 6 aya kalmadan çözerdi bence.

3 yıldır RX 570 kullanıyorum bir sorun yok. Çok mu şanslıyım anlamadım:)

Geri
Yukarı