Elektronik Sapphire RX 6600 5399 TL

Ben de öyle zannediyordum ama fazla oyun oynamadığım için sorunun farkına varmamışım meğer. Bence sen de kontrol etmelisin oyunlardan çıkınca GPU kullanımını kontrol et. Her oyunda yapmıyor tabii.

Zaten çoğunlukla oyun için kullanıyorum. Oyunlardan çıkınca da herhangi bir sorun yok.

Sorun olup olmadığını anlamak için Görev Yöneticisi'nden GPU kullanım oranına bakmalısın. Normal kullanımda anlaşılmıyor zaten.

Genelde oyun oynarken MSI Afterburner açık oluyor. Oradan ekran kartı kullanımlarına baktım bir sorun göremedim, hatta bir ara OC ile kullanıyordum. WHQL sürücüler kullanıyorum.

Genelde oyun oynarken MSI Afterburner açık oluyor. Oradan ekran kartı kullanımlarına baktım bir sorun göremedim, hatta bir ara OC ile kullanıyordum. WHQL sürücüler kullanıyorum.
Oyun oynarken anlayamazsın. Oyundan çıktıktan sonra msi afterburner üzerinden kaç mhz çalıştığına bak. Normalde benimki 300 de çalışıyor boşta ama oyundan çıktıktan sonra 1650 lerde takılı kalıyor. Her oyunda yapmıyor.

22.3.1 mart sürümüne dönerek problem çözülüyor bu arada o yüzden problem yaşamıyor olabilirsin. Sorun yaşayan arkadaşlar varsa onlara da not olarak kalsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı