Sapphire RX 6600 alınır mı?

Bütçe
6500

AegisNMA

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, RX 6600 almayı düşünüyorum. Sizce nasıl, iyi bir kart mı? Çoğunlukla GTA 5 Valorant ETS 2 Forza Horizon 4 Battle field 1 oynuyorum ve beni uzun süre götürsün istiyorum oyun ve kullanışlılık açısından sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
6500 TL'ye 2. el Red Devil RX 6700 XT alırsın.

Hocam 2. ele hiç yaklaşmıyorum sıfır almak istiyorum.

Yaklaşmanı öneririm. Sıfır gibi kartlar satılıyor bahsettiğim fiyata. Ben 6000 TL'ye aldım. RGB kablosunun poşeti açılmamıştı bile. Sıfır gibi kart. Facebook 2. el ekran kartı alım satım gruplarına girersen bulursun.

Sapphire Pulse ise tavsiye etmem, 2. el ise 3500 liradan fazla verilmez bu karta.

Yaklaşmanı öneririm. Sıfır gibi kartlar satılıyor bahsettiğim fiyata. Ben 6000 TL'ye aldım. RGB kablosunun poşeti açılmamıştı bile. Sıfır gibi kart. Facebook 2. el ekran kartı alım satım gruplarına girersen bulursun.

Hocam peki sıfır hangi kartı önerirsiniz benim bütçeme.

İşlemcisine de bağlı 9100F ise 9400F yapsın en azından o bile RX6600'ü tam besleyemez ama.

9100F besler diye biliyorum.

Hocam peki sıfır hangi kartı önerirsiniz benim bütçeme.

9100F besler diye biliyorum.

i5 9400F ile bile darboğaz yapıyor RX6600 güçlü bir kart. 9100F ile kullanma asla işlemcini sat minimum i5'e geç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı