Sapphire RX 6600 Pulse alınır mı?

Bütçe
6500 TL civarı
Sifir alinacaksa cok az farkla Gigabyte Eagle var sogutma olarak RX 6600'deki iyi modellerden.

Bence sigar, cok da uzun bir kart degil, en kotu yeni kasalarda bile 30-31 cm GPU destegi var zaten.

Sapphire'den iyidir, kasana sığarsa bunu tercih edebilirsin. 28.2 cm uzunluğu var.

Merhabalar, Banayeni'yi ilk defa duydum. Güvenilir midir?
Ürünleri outlet midir?

Son olarak da kaç derece fark eder. Kasamda 2 fan var şu anda. Ya ekran kartını daha iyi soğutan alıcam ya da kasaya fan ekleyeceğim. Hangisi daha mantıklı olur sizce?

Merhabalar, Banayeni'yi ilk defa duydum. Güvenilir midir?
Ürünleri outlet midir?

Son olarak da kaç derece fark eder. Kasamda 2 fan var şu anda. Ya ekran kartını daha iyi soğutan alıcam ya da kasaya fan ekleyeceğim. Hangisi daha mantıklı olur sizce?
Akakce'ye bagli kendisi guvenilirdir.

Satici sifir oldugunu belirtmis ama kendiniz de sorun isterseniz.

Kasaniz nedir? 2 fanda yeterli olabilir kasaniza gore.

Corsair Carbide Spec-05 550 Watt.
Bir de rica etsem Gigabyte olan ekran kartı kasama sığabiliyor mu bakabilir misiniz?
Sigiyor.

1693735388580.png

Sapphire'den iyidir, kasana sığarsa bunu tercih edebilirsin. 28.2 cm uzunluğu var.

Bence 500 TL verdiginize değer Pulse modelleri kronik isiniyormus.

XFX AMD Radeon RX 6600 Speedster SWFT 210 RX-66XL8LFDQ 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Sapphire'den vazgeçtim. Az önce de 6950 TL ye XFX buldum linkteki gibi. Gigabyte ile XFX arasındayım. Hangisi daha iyidir?

Edit: 6950 Tl ye Powercolor da var. Bu 3 ekran kartı arasından seçim yapıcam.
POWERCOLOR Fighter Rx6600 8gb 128bit Gddr6 1xh - PttAVM.com

XFX AMD Radeon RX 6600 Speedster SWFT 210 RX-66XL8LFDQ 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Sapphire'den vazgeçtim. Az önce de 6950 TL ye XFX buldum linkteki gibi. Gigabyte ile XFX arasındayım. Hangisi daha iyidir?

Edit: 6950 Tl ye Powercolor da var. Bu 3 ekran kartı arasından seçim yapıcam.
POWERCOLOR Fighter Rx6600 8gb 128bit Gddr6 1xh - PttAVM.com
Hocam 7000 tlye rx 6600 alınmaz, rx 6650xt var XFX AMD RADEON RX 6650XT CORE 8GB GDDR6 128BIT DX12 SPEEDSTER SWFT 210 EKRAN KARTI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri

Daha geçen gün ikinci el garantili RX 6600 aldım testlerden geçti garantili kutulu şekilde kutusu arkada duruyor şu anda ekran kartını kullanıyorum.

4000 TL'ye satın aldım.

Bütçeniz 6000 civarı ise ekran kartı modeli yükseltip ikinci el az kullanılmış ortalama 5-6 ay kullanılmış garantili ürün arayışına girin sahibinden üzerinde yoksa üzülürsünüz bu piyasada 0 almak saçma.

Geri
Yukarı