Sapphire RX 6600 XT Pulse test sonuçları nasıldır?

Ben olsam biraz power limit verip 2800 MHz denerdim 134 watt epey az 😋

Henüz OC ayarlarını tam çözemedim bir de Radeon Software değişmiş. Bu videodaki ayarı denedim sürücü çöktü o da ilginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Henüz OC ayarlarını tam çözemedim bir de Radeon Software değişmiş. Bu videodaki ayarı denedim sürücü çöktü o da ilginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD yazılımsal sorunları hala tam olarak çözemedi sanırım.

2900 MHz imkansız çünkü hocam, bu adam da 2900 MHz yazmış ama kartı en fazla 2600 boostlamış, sizinki 2600'den daha fazla boost atmaya çalıştığı için çokmüştür. Ayrıca stock power limit ile pek overclock yapamazsınız. 6900 XT ile overclock rekoru kırmama az kaldı, 6600 XT tecrübem yok ama yardımcı olabilirim.

AMD yazılımsal sorunları hala tam olarak çözemedi sanırım.

Manuel overclock bu, bu tarz denemelerdi hepsi çökebiliyor doğru ayarı bulamayınca. Nisan 2020'de 5500 XT ile başladım 2-3 haftadır 6600 XT var bu sürede oyun esnasında veya stres testinde hiç çökme olmadı stok ve fabrika ayarı OC hızlarında.

2900 MHz imkansız çünkü hocam, bu adam da 2900 MHz yazmış ama kartı en fazla 2600 boostlamış, sizinki 2600'den daha fazla boost atmaya çalıştığı için çokmüştür. Ayrıca stock power limit ile pek overclock yapamazsınız. 6900 XT ile overclock rekoru kırmama az kaldı, 6600 XT tecrübem yok ama yardımcı olabilirim.

Biraz takılayım böyle belki daha detaylı OC videoları çıkar. İşlemci 3300X olunca aslında ekran kartına pek OC duymayacağım sanırım, sınırında ideal besliyor şu anda.

Geri
Yukarı