Sapphire Pulse RX 6600 FurMark test sonuçları nasıl?

İsmailsafaç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün 2. el olarak aldığım ekran kartımın sonuçlarını aşağıya ekledim. Anlayanlar yardımcı olabilir mi? FurMark sonuçlarından pek anlamıyorum maalesef. Test 1080p preset olarak yapıldı.

furmarksonuçları.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun aynı işlemciden bende de var bu ekran kartını önerir misiniz darboğaz, FPS kaybı, drop gibi şeyler var mıdır?

Drop olmaz 6/12 bir işlemci 2600. Fakat darboğaz, FPS kaybı (benchmark videolarından %10 civarı düşük FPS) oyununa göre olabilir bu bir sorun yaratır mı hayır. Hali hazırda R7 240 kullanıyorsan kafadan 10-15 kat fazla FPS alırsın.

Drop olmaz 6/12 bir işlemci 2600. fakat darboğaz, FPS kaybı (benchmark videolarından %10 civarı düşük FPS) oyununa göre olabilir bu bir sorun yaratır mı hayır. Halihazırda R7 240 kullanıyorsan kafadan 10-15 kat fazla FPS alırsın.

Çoğu oyunda ekran kartı yetmiyor Low, medium ayar, bunu alınca da mı Low, medium 10 15 FPS artacak?

Çoğu oyunda ekran kartı yetmiyor Low, medium ayar, bunu alınca da mı Low, medium 10 15 FPS artacak?

10-15 FPS artacak değil 10-15 kat artacak. Örneğin RDR2'yi (o kart açıyor mu bilmiyorum) 1080P ultra ayarlarda 5 FPS ile oynuyorsan bununla 60 FPS oynarsın.

Hayırlı olsun aynı işlemciden bende de var bu ekran kartını önerir misiniz darboğaz, FPS kaybı, drop gibi şeyler var mıdır?

Teşekkür ederim. Daha birkaç saat önce aldığım için çok fazla deneyimleyemedim ama hafif darboğaz var gibi. Çok sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı