Sapphire RX 7700 XT Pure fiyatına göre iyi mi?

Shinya_16

Hectopat
Daha fazla  
RX 7700 XT ekran kartı almayı düşünüyorum ve şu an piyasada Sapphire marka Pure modeli en ucuz ve 3 fanlı. Sizce bu ekran kartının negatif bir yönü var mı? Ve işlemci olarak da Ryzen 5 5600 kullanacağım, darboğaz olur mu (kaç W PSU kullanmalıyım)?

Fiyatına göre iyi ayrıca Hepsiburada üzerinden 6 ay taksit ve 3 ay ertelemesi olduğu için muadili olan Nvidia kartlara göre çok daha mantıklı oluyo

Fiyat bilgisi yok fiyat ne kadar? 2. el 6800XT alınır daha ucuza.
16.500

Kaliteli bir 650W PSU yeter. 7700XT alınır güzel kart. 5600 ile 1080p de darboğaz yapar biraz.
Dostum birde 7700Xt nin iyi bir kart olduğunu biliyorum daha çok sormak istediğim şey Sapphire Pure modeliydi. Örnek verirsem eskiden sapphire pulse modellerinde ısınma vardı bu modeli ben bilmiyorum

Son düzenleme:
16.500

Dostum birde 7700Xt nin iyi bir kart olduğunu biliyorum daha çok sormak istediğim şey Sapphire Pure modeliydi. Örnek verirsem eskiden sapphire pulse modellerinde ısınma vardı bu modeli ben bilmiyorum

şu eski mesajda karşılaştırmalar gibi hocam.

16.500

Dostum bir de 7700XT'nin iyi bir kart olduğunu biliyorum daha çok sormak istediğim şey Sapphire Pure modeliydi. Örnek verirsem eskiden Sapphire Pulse modellerinde ısınma vardı bu modeli ben bilmiyorum.

Şu an öyle sorunlar yok giriş seviyesi bir marka zaten ısınan bir seri değil 7000 serisi.

Geri
Yukarı