Elektronik Sapphire RX 7800XT 18.499 TL!

FSR 3 iyice yaygınlaşsa da saldırsak. Stable diffusion'un Nvidia dayatması da pek yaklaştırmıyor beni AMD'ye artık.
FSR 3 değil FSR 33 çıksa yine de bir halt olmaz FSR dan çünkü sadece yazılımsam upscaling yapılıyor, DLSS de ki gibi yapay zeka destekli olmadığı için yeteri kadar kaliteli değil maalesef ve bunu da DLSS 4-5-6 diye her 2 yılda bir yenileyerek hiç bir yere varamayacaklar. FSR 2 çıkacağı zaman millet aşırı gaza gelmişti o zaman da bir şey beklemeyin tırt olacak dedim saldırdılar da saldırdılar en sonunda gerçekten tırt olduğunu anlayıp ortadan kayboldular aynı tayfa FSR 3 için gaza gelmiş durumda artık ortadan kaybolmaları da çok uzun değildir, FSR 4 de yine gün yüzüne çıkarlar.

FSR 3 değil FSR 33 çıksa yine de bir halt olmaz FSR dan çünkü sadece yazılımsam upscaling yapılıyor, DLSS de ki gibi yapay zeka destekli olmadığı için yeteri kadar kaliteli değil maalesef ve bunu da DLSS 4-5-6 diye her 2 yılda bir yenileyerek hiç bir yere varamayacaklar. FSR 2 çıkacağı zaman millet aşırı gaza gelmişti o zaman da bir şey beklemeyin tırt olacak dedim saldırdılar da saldırdılar en sonunda gerçekten tırt olduğunu anlayıp ortadan kayboldular aynı tayfa FSR 3 için gaza gelmiş durumda artık ortadan kaybolmaları da çok uzun değildir, FSR 4 de yine gün yüzüne çıkarlar.
Alan Wake 2'de FSR 3 gayet iyi çalışıyor input lag falanda hissetmedim kalitede ise çok fark edilir bir düşüşte olmadı. Ufak tefek buglar var onlarda çözüldüğü zaman güzel olacak. FSR 2'nin çöp olduğunu hepimiz biliyoruz zaten.

FSR 3 değil FSR 33 çıksa yine de bir halt olmaz FSR'dan çünkü sadece yazılımsam upscaling yapılıyor, DLSS de ki gibi yapay zeka destekli olmadığı için yeteri kadar kaliteli değil maalesef ve bunu da DLSS 4-5-6 diye her 2 yılda bir yenileyerek hiçbir yere varamayacaklar. FSR 2 çıkacağı zaman millet aşırı gaza gelmişti o zaman da bir şey beklemeyin tırt olacak dedim saldırdılar da saldırdılar en sonunda gerçekten tırt olduğunu anlayıp ortadan kayboldular aynı tayfa FSR 3 için gaza gelmiş durumda artık ortadan kaybolmaları da çok uzun değildir, FSR 4 de yine gün yüzüne çıkarlar.

Bazı şeyleri denemeden yorum yapmamak lazım. Dene kötüyse ne dersen de.

Böyle diyenlerin bazıları şimdi az çok fikri değişiyor.

Hocam ürünü attığınızda stok kaç adetti? Sanırım alan arkadaşlardan birisi iptal etmiş, şu an siparişe kapalı ilan. Trendyol üzerindede stok bitmiş görünüyor.

Geri
Yukarı