Sapphire RX480 NITRO Alınabilir mi?

erenyusufakar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Sapphire RX480 NITRO alınabilir mi? Cevaplarsanız sevinirim. Sistem:
-Intel Core i5 6500 İşlemci
-MSI B150M BAZOOKA Anakart
-Kinston Hyperx Fury 8GB Ram
-Corsair Carbide 100R Kasa
-Aerocool KCAS 600 Power Supply

Alınır ancak diğer RX480 modellerine bakınız özel soğutmalı olanlara.
Nitro zaten Sapphire'in özel soğutmalı modeli. Ve arkadaşımın sorusuna gelirsek bu kart alınır. Yanlış hatırlamıyorsam MSI RX 470 900 tl civarı iken Sapphire RX 480 4G modeli 950-970 TL civarında bulunabiliyor ve Sapphire tarafsız bakıldığında soğutması en guzel model denebilir. Vram bellekleri için soğutması bulanan ve arka plakası olması birer artısı. Sessiz ve serin çalışması da ayrı bir yönü.

Akrabama i7 6700 ve Sapphire RX 480 Nitro'lu bilgisayar aldım taş gibi bilgisayar oldu. Kartta 1000 FPS'de CW sesi geliyor o da ETS2'nin giriş ekranında onun dışında kart gayet sessiz. Yani gönül rahatlığıyla öneririm.

Ben de i5 6500 tabanlı sistemime sapphire RX 480 ekran kartını düşünüyorum. Fiyatı uygun, gayet kaliteli. Azıcık daha koyup 1060 mı alsam diye kararsız kaldım ama bence 480 ile 1060'ın ahım şahım farkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı