Sapphire RX5500 XT garantiye gönderme

rue.burakbulut

Decapat
Sapphire RX5500 XT Pulse 11295-01-20G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı
Arkadaşla, r ben üste yazan ekran kartını aldım. 5-6 ay kullandım, arıza verdi. Ekrana goruntu vermiyor, şimdi araştdım ben bu kartı 1900 civarına aldım. Kart şu an piyasada yok muadilleri de kendisi de 8-9 bin civarı satılıyor. Ben bu kartı garanti ye yollarasam buyuk ihtimal ile çözemeyecekler. Muadili ellerinde olmyacak olsa bile göndermeyecekler. Para iadesi yapıp 1900 lira verecekler. Ben bu fiyata ekran kartı alamayacağım, öneriniz var ise yazabilir misiniz? (TR dolar endeksi kripto paralar çip sorunu pandemi fiyatları uçurdu uçurmadan once almıştım şimdi istesemde ekran kartı alamam )

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire RX5500 XT Pulse 11295-01-20G 128 bit GDDR6 8 GB ekran kartı.
Arkadaşla, r ben üste yazan ekran kartını aldım. 5-6 ay kullandım, arıza verdi. Ekrana goruntu vermiyor, şimdi araştdım ben bu kartı 1900 civarına aldım. Kart şu an piyasada yok muadilleri de kendisi de 8-9 bin civarı satılıyor. Ben bu kartı garanti ye yollarasam buyuk ihtimal ile çözemeyecekler. Muadili ellerinde olmyacak olsa bile göndermeyecekler. Para iadesi yapıp 1900 lira verecekler. Ben bu fiyata ekran kartı alamayacağım, öneriniz var ise yazabilir misiniz? (TR dolar endeksi kripto paralar çip sorunu pandemi fiyatları uçurdu uçurmadan once almıştım şimdi istesemde ekran kartı alamam )

Bana gönderebilirsin alabilirim ciddiyim.

@rue. Burakbulut eğer sorunun ekran kartından kaynaklandığına eminseniz servisine yollamaktan başka çareniz yok. Ücret iadesi yapılırsa, kabul etmeyip birebir değişim ya da GTX 1650 Super talep edersiniz kabul edilmez ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

@rue. Burakbulut eğer sorunun ekran kartından kaynaklandığına eminseniz servisine yollamaktan başka çareniz yok. Ücret iadesi yapılırsa, kabul etmeyip birebir değişim ya da GTX 1650 Super talep edersiniz kabul edilmez ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
Merhaba,

Ürünlerle ilgili işlem, iade veya değişim kararlarının tamamı markaların teknik servislerince sağlanmaktadır. Bu noktada servisin bize iletmiş olduğu sonuca göre işlem yapmaktayız. Ürün tamir edilebilirse eğer servis bu konuda işlem yapacaktır ancak tamir edilemezse değişim/iade kararı çıkacaktır. Bu noktada ürünün stoklarda olması durumunda arkadaşlarımız sizi arayıp hangi seçeneği istediğinizi soruyor ve servise buna göre talep iletiyor ancak belirttiğiniz üzere ürün şu anda üretilmeyen ve stoklarda olmayan bir model. Bu noktada bizim ücret iadesi dışında yapabileceğimiz bir işlem bulunmuyor maalesef. Dilerseniz ürünü göndermeden önce yetkili servisiniz ile iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

itopyanın bana illetiği mesaj muadili ile değişim olmadığı surce gondermem mantıksız olurdu ben para istemiyorum sadece kart istiyorum ama piyasada kart yok olsa bile verilmiyor

Geri
Yukarı