Sapphire RX570 2. el alınır mı?

eccinardal

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Sapphire RX570 Pulse 4 GB 256Bit ekran kartı 2. el 1200 TL'ye alınır mı? Garantisi yeni bitmiş ve satıcı laptop kullandığı için pek fazla kullanılmadığını en fazla 5-6 ay kullandığını belirtti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire RX570 Pulse 4 GB 256Bit ekran kartı 2. el 1200 TL'ye alınır mı? Garantisi yeni bitmiş ve satıcı laptop kullandığı için pek fazla kullanılmadığını en fazla 5-6 ay kullandığını belirtti.

Güven olmuyor NVIDIA kart bakın bence 2.elde GTX 970 gibi RX 470-570 kumar gibi belli olmaz.

FPS olarak 3-5 FPS fark olur hadi en fazla 7-10 FPS Ultra ayarlarda riske değmez bence mining kart ise elinizde patlar ve paranız boşa gider hemen olur demiyorum ama 6 ay içinde olması muhtemel.
Bios üzerinden kontrol edilebiliyor diye biliyorum.Mining olayları için falan.

BIOS üzerinden kontrol edilebiliyor diye biliyorum. Mining olayları için falan.

Dediğim gibi size bırakıyorum o işi bilen adam o dataları da silmiştir kolay bir şey onları yapmak ben sıfır aldığım için RX 570 kullanıyorum memnun değilim diyemem ama artık 1200 TL gibi para etmez ben 1100 TL'ye sıfır aldım geçen sene yani WattMan hatası oyunlarda ekran gitme gibi hataları bende yaşadım sürücü ile düzelti ara sıra oluyor yine aynı hatalar bundan sonra kesinlikle NVIDIA bir kart alacağım.

Önerileriniz için teşekkür ederim.Pek olumlu bir dönüş alamadım fakat araştırmalarım sonucunda 1050ti - rx570 arasında kaldım.Biraz daha detaylı araştırdığımda rx570 alma kararına vardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı