Sapphire RX570 4 GB vs 8 GB

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Sizce hangisi alınmalı?

Sapphire Pulse AMD RX570 4 GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-e 3.0 / 860 TL ( çift fan )

Sapphire Pulse AMD RX570 8 GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-e 3.0 / 866 TL ( tek fan )

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 570'in 8 GB VRAM kapasitesini değil 4 GB'den fazla VRAM kullanabilme potansiyelini konuşmalıyız. Ki o potansiyel var. Ancak ben yine de çift fanlısını tercih ederdim. Tek fanlı hakkında güzel şeyler duymadım. VRM, mosfet kalitesi gibi.

Yeni nesil oyunlarda artık dokular 4 GB Hafızalı Ekran Kartlarının belleklerini rahatça doldurabiliyor. 8 GB Modeli almanız daha mantıklı olur. Tek fan modelinde kasanızın hava akışı iyiyse bir sorun olmaz. Bu arada İtopya'da şu anda RX 580 8GB model 1000TL civarında. Paranızın üzerine ekleyebilirseniz RX 580 8G tercih etmeniz daha yerinde olur.

Yeni nesil oyunlarda artık dokular 4 GB Hafızalı Ekran Kartlarının belleklerini rahatça doldurabiliyor. 8 GB Modeli almanız daha mantıklı olur. Tek fan modelinde kasanızın hava akışı iyiyse bir sorun olmaz. Bu arada İtopya'da şu anda RX 580 8GB model 1000TL civarında. Paranızın üzerine ekleyebilirseniz RX 580 8G tercih etmeniz daha yerinde olur.
aynen onu gördüm. gigabyte rx580 8 gb var. onu almayı düşünüyordum zaten. sağ olasın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı