Sapphire RX570 8 GB ve 8 GB DDR3 RAM sisteme uygun işlemci

tekrar konuya dönelim lütfen
anakart ım Intel,Q65 Planar,WW K serisi işlemci almama gerek varmı ?
Burada cevapladım sorunuzu.
i7 3770. 600 liraya bunu alabilirsin. Aşağıda performans testi var. Tekrar ediyorum ağzından AMD kelimesi çıkanların yorumunu okuma bile. Allah akıl fikir versin adam 450 lira verebilirim diyor. Yeni anakart ve işlemci öneriyorlar. Bir şey söylerdim de forum kuralları müsaade etmiyor.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-intel-core-i7-3770-islemci-8m-onbellek-3,40-ghz-1155-pin-802259971/detay
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 570'i yeni aldım, daha takmadım. Mevcut takılı olan i5 2400 işlemci az da olsa darboğaz yapacağını bildiğimden yeni işlemci ne alsam güzel olur?

İyi Bayramlar. i5 2400'ün RX 570 ile dar boğaz yapacağını düşünmüyorum. İmzamdaki sistemi kullanıyorum daha dar boğaz yaşamadım.

Kolayı var nasılsa yeni RX 570 alınmış taksın kullansın takılma dar boğaz gibi endişelendiği zaman MSI Afterburner ile kontrol ederse daralma olup olmadığını göre bilir.
O da olabilir. Gereksiz masraf olmaz hem, adamın oynayacağı oyunlar belki işlemci yükü gerektirmiyordur. Ama kendisi öneri istediği için yardımcı oluyoruz. Vazgeçerse kendisi bilir yine.

O da olabilir. Gereksiz masraf olmaz hem, adamın oynayacağı oyunlar belki işlemci yükü gerektirmiyordur. Ama kendisi öneri istediği için yardımcı oluyoruz. Vazgeçerse kendisi bilir yine.
Haklısın o zaman imkan varsa İ7 3770 önermişsiniz bende aynı fikirdeyim.

oynıcağım oyunlar çoğunlukla csgo pubg fortnite gta5 olursa birde rainbow six siege alabilirim
Haklısın o zaman imkan varsa İ7 3770 önermişsiniz bende aynı fikirdeyim.
i7 3770 i arıyorum mümkün olursa alıcam birde i7 3820 ile aralarındaki fark nedir

oynıcağım oyunlar çoğunlukla csgo pubg fortnite gta5 olursa birde rainbow six siege alabilirim
Online odaklı ise işlemci yetersiz kalacaktır diye düşünüyorum. Bir deneyin yetersiz görürseniz değişime gidersiniz. Fornite, Pubg, BattlefieldV, Apex, Call Of Duty'nin yeni oyunu ismini bilmiyorum bunlarda sorun yaşaman olası.

Konuyu düzenledim, tartışma devam ederse kilitleyeceğim. Arkadaşın sorunu var ona odaklanalım lütfen.

Konuya dönelim.
Tekrar konuya dönelim lütfen
Anakartım Intel, Q65 Planar, WW K serisi işlemci almama gerek var mı?
Uygun fiyata bulursanız alın. OC yapılmasa bile K serisi işlemciler daha güçlü ama K olmayan modeller de işinizi görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı