Sapphire RX570 Nitro Siyah ekran sorunu

erkanshn52

Centipat
Merhabalar, geçenlerde aldığım Sapphire RX570 Nitro+ 8 GB ekran kartını kendi sistemime taktığım zaman görüntü gelmiyor. Monitör siyah ekranda kalıyor. Bilgisayar ve kart çalışıyor. Dönüştürücü aldım Power supply'imde pin eksikti dönüştürücü taktım fakat yine de çalışmadı. Kartı test ettim arkadaşlarımda çalışıyor ve görüntü geliyor. Sistemim altta. Bir yardımcı olur musunuz?

Anakart: MSI A320M pro-vd/s.
İşlemci: Ryzen3 2200G.
Power supply: High Power 600W eco serisi güç kaynağı (gri olan)
Ekran kartı: Sapphire RX570 Nitro+ 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü geldi teşşekür ederim saolun.
herhangi bi sorun olurmu peki 6 pini takmağıdım için ?
Sorun nedense tekrar etmeye başladı 1 hafta kullandıktan sonra bilgisayar kendini kapattı ve ekran kartından görüntü alamamaya başladım yardımcı olabilecek varmı ?

Son düzenleme:
Görüntü geldi teşşekür ederim saolun.
herhangi bi sorun olurmu peki 6 pini takmağıdım için ?
Sorun nedense tekrar etmeye başladı 1 hafta kullandıktan sonra bilgisayar kendini kapattı ve ekran kartından görüntü alamamaya başladım yardımcı olabilecek varmı ?
Ekran kartini çikartip onboard görüntü almayi deneyebilir misiniz

dediğim gibi arkadaşımın pc denedim direk açıldı kart pci e deneyemem başka dönüştürücüm yok yakın zamanda psu alabilirsem veya deneyebilirsem benim sistemimde bakıcaz artık :(
başka bir psuda denedim anakart cpu ışığı yakıyor ekran kartını takınca söktüm normal olarak kullanıyorum onboard olarak yeni psu alana kadar öyle kalıcak kart :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı