Sapphire RX5700 Pulse alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
ne ise o
Bir hazır sistem alacağım. İçine ekran kartı olarak Sapphire RX5700 Pulse koymayı düşünüyorum. Sizce mantıklı bir seçim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette Pulse modeli hakkında şikayetler görüyorum. Bunun sebebi AMD'den mi yoksa Sapphire'den mi kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, kullanıyorum. Soğutması harika değil ama gayet yeterli. 80 dereceyi geçmiyor. Memory ise şu ana kadar bir sürü test yaptım en fazla 90 ı gördü.
AMD'nin yazılım sorunları var ama ileride düzeltebilirler karar senin.
Benim gözlemlediğim kadarıyla Radeon uygulaması gerçekten sorunlu. Ben oyunları Gaming moda alınca hep bir donma takılma oluyor oyun içi. Ama standart yapınca miss. Keyfime bakıyorum.

Alınır, kullanıyorum. Soğutması harika değil ama gayet yeterli. 80 dereceyi geçmiyor. Memory ise şu ana kadar bir sürü test yaptım en fazla 90 ı gördü.

Benim gözlemlediğim kadarıyla Radeon uygulaması gerçekten sorunlu. Ben oyunları Gaming moda alınca hep bir donma takılma oluyor oyun içi. Ama standart yapınca miss. Keyfime bakıyorum.
Kullanıcısı olarak daha iyi bilirsiniz hocam. Ben sadece başka kullanıcıların söylediklerini söyledim.

Ara sıra ekranda beliren çizgiler, oyundan atma vb.
Böyle sorunlar oluyo diyolar.

Böyle sorunlar oluyo diyolar.
Öyle model gelmiş olabilir ama kart kesinlikle kronik sorunlu değil.

Sizin bütçe neydi? Zira ben kartı aldığımda süper ekran kartları piyasada yoktu ve RTX 2060 o kadar ucuz değildi. Ben de özel bir indirimle 2300'e RX 5700 aldım. Şuan baktığımda fiyatlara onun yerine alttaki ürünü almak akıl kârı bir iştir. Bunu ekran kartımdan memnun olmadığım için söylemiyorum. Ve verdiğim paraya tamamen değdi diye düşünüyorum. Fakat dürüst olmak gerekirse AMD kartlarda sorun yaşama ihtimaliniz Nvidia tarafına göre fazla.
Galax RTX2060 Super 8GB (1-Click OC) 256Bit GDDR6 RTX 2060 Super Ekran Kartı (26ISL6HP39SS-AKOG)

güncellemeden sonra 144 hz'de youtube videolarında çizgilenme oluyor ama 120'hzye aldığımda hiçbir sorun gözükmüyor sebebi ne olabilir ekran kartı Sapphire Amd rx5700 nitro

Recep Baltaş olsaydı alınmaz deyip konuyu kilitlerdi, bence de alınmaz yani en azında 100-200 TL verilip başka marka modele yönelinmeli. Sonra watman hatası oldu şu oldu bu oldu diye AMD gömüp konu açıyorlar genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı