Sapphire RX590 Nitro+ Edition vs ASUS ROG STRIX RX590

fathemre

Centipat
Arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım, araştırmalarım sonucu en güçlü RX 590 Sapphire gözüküyor. Herhangi bir ısınma problemi de oluşmuyor araştırdığım kadarıyla ama 3 fanlı ASUS'un ROG STRIX kalitesi tartışılmaz, sizce aradaki 350-400 TL fark verip ASUS ROG STRIX RX 590 alınır mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
400TL farkla neredeyse Msi 1660 super gaming x bile alabilirsiniz. Rx590 amacı fiyat olarak aşağıda kalması ve f/p ürünü olması. Ona 400 TL verdiniz mi bir anlamı kalmıyor.

Forumdaşımında dediği gibi: "RX 590 almalısınız".
"Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition", tartışılmasız en yüksek RX590 modeli. Almadan önce bayağı araştırma ve karşılaştırma(Asus firmasının Strix RX590 modelide dahil) yaptım.
Sapphire RX590 Nitro+ SE, Fabrika çıkışlı bir miktar ocli olduğu için; gerekmedikçe oc de yapmayınız.

Bir ay önce aldım, sistemi toplamaya ekran kartından başladığım için; deneme fırsatım olmadı.
Fazlasıyla güçlü ama wattman ve soğutma konusunda bir şey diyemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı