Sapphire VAPOR-X R9 270 Nasıldır?

Gelirim düzenli aslında sıfır kartı da taksitle alabilirim fakat kendi kartımda limitim yok babama minnet etmek istemiyorum. O yüzden nakit alabilirsem nakit almaya çalışacağım.
Anladım. Hocam bence ihtiyacınızın ne olduığunu belirlemenizde fayda var. Yani her oyunu ultrada mı oynamak istiyorsunuz? Bunu istiyorsanız kesenin azını bayağı açmanız lazım. Eğer ultra olmasa da olur high da da oynarım derseniz gtx 960 yada r9 280x yada r9 380 de tercih edebilirsiniz.

Anladım. Hocam bence ihtiyacınızın ne olduığunu belirlemenizde fayda var. Yani her oyunu ultrada mı oynamak istiyorsunuz? Bunu istiyorsanız kesenin azını bayağı açmanız lazım. Eğer ultra olmasa da olur high da da oynarım derseniz gtx 960 yada r9 280x yada r9 380 de tercih edebilirsiniz.

Amacım ultra değil oyunları normal kalitesinde donma ve geçikme yaşamadan oynayayım yeter. Önümüzdeki iki sene bunu karşılaması önemli benim için. Örnek olarak Elder Scroll Online yada Nosgoth oyunlarına girdiğimde Görüntü bir şeyleri farketmek için önemlidir. Bunu yakalamak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı