Saracak Hikayeli Mobil Oyun Önerisi

Saatlerce tutmaz ancak korku, gerilim için SCP Containtment Breach olabilir. Çabuk sıkabilir de eğlenceli olabilir de.

Paylaşmaya çalıştığım uzantılar yasaklıymış. Aethersx2 nin discord sunucusunu bulun. Download kısmında en stabil sürümün bir linki var.

Rom sitesi olarak ise Emuparadise en güzel sitedir ama ona kısıtlama getirdiler diye biliyorum. Alternatif olarak şu an şu siteyi kullanıyorum:

Çok iyiymiş vallahi. Ben de bir bakayım o zaman :)
Hocam sunucuyu bulamadım elinizde hiç bios linki varmı?

Hocam sunucuyu bulamadım elinizde hiç bios linki varmı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada discord linkini paylaşmışlar galiba.

Bios için de şöyle bir link var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada discord linkini paylaşmışlar galiba.
Hocam biosu hallettimde god of war 2 indireyim dedim. 7 GB dedi bu kadar yüksek miydi ya bu oyun boyutları PS 2 de.

Hocam biosu hallettimde god of war 2 indireyim dedim. 7 GB dedi bu kadar yüksek miydi ya bu oyun boyutları PS 2 de.
God of War 2 için bence normal. Ama evet, boyutları biraz fazla olabiliyor telefon için. Cod3 indirmiştim 3.5 gb idi o da.

Hocam çok soru sordum ama kusura bakmayın birşey sorucam. PS4 kolunu Bluetooth ile bağlayıp telefondan oynayabilirmiyim oluyormu öyle?
Evet, oynayabiliyorsunuz. En mantıklı seçenek o olacaktır.

Emülatör oyunları nasıl indiriliyor hocam?
Konuda romspedia adında bir site paylaştım. Oradan PSP, Ps2, Ps3, 3ds gibi daha birçok platforma ait romları indirebilirsiniz.

Birde hocam.

Sitede rom indirirken hızlı indirmeyimi seçeyim yavaş indirmeyimi?
Ben hızlıdan indirmiştim. Fark ne bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı