Saracak Hikayeli Mobil Oyun Önerisi

Hocam biraz baktımda bu tarz oyunları beni çok sarmıyor gibi. Başka öneriniz varmı?

PS2 emülatörüyle nasıl oyun oynayabilirim nedir, ne değildir öğrenebileceğim bir video varmı?
Aslında kullanımı çok kolay. Aethersx2 adında bir emülatör var google play'de. IOS cephesinde işler nasıl bilmiyorum ama telefonunuz android ise yardımcı olabilirim.

Geçen gün emülatörün yapımcısı ölüm tehditleri vs aldığını iddia ederek uygulamaya reklamlar getirdi. Bir sürüm oncesi en stabil sürüm ama internetten bulmanız gerekecek gibi.

Google Play ödüllü anketlerden 2 tane anket yapıp 0.59 kuruşa earn to die aldım onu oynuyorum değişik bir şeyler arıyorsanız Air consolu tavsiye ederim kuzenlerle sarıyor.

Google Play ödüllü anketlerden 2 tane anket yapıp 0.59 kuruşa earn to die aldım onu oynuyorum değişik bir şeyler arıyorsanız Air consolu tavsiye ederim kuzenlerle sarıyor.
Earn to Die hikayesi diye bir şey yok hocam. Araba var zombi ezip yükseltiyorsunuz.

Öyleyse tek yapmanız gereken bahsettiğim Aethersx2 sürümünü bulup güvenli bir rom sitesi bulmak. Böylelikle tüm PS2 kütüphanesi elinizin altında olur. Ama bir kol almanız gerekebilir çünkü mobilde kontroller oldukça kanser. En azından bana öyle geliyor.

Öyleyse tek yapmanız gereken bahsettiğim Aethersx2 sürümünü bulup güvenli bir rom sitesi bulmak. Böylelikle tüm PS2 kütüphanesi elinizin altında olur. Ama bir kol almanız gerekebilir çünkü mobilde kontroller oldukça kanser. En azından bana öyle geliyor.
Elimde ps4 kolu var ancak rom olaylarını hiç ama hiç bilmiyorum.

Valiant Hearts: Coming Home.

Elimde ps4 kolu var ancak rom olaylarını hiç ama hiç bilmiyorum.
Telefonunuz nedir? Oldukça güçlü bir telefon gerekebilir PS2 emülatörü için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı