Saracak hikayeli oyun tavsiyesi

Dying Light The Following DLC'sini öneririm. Bakın 1 de değil 2 de değil. 1'deki Following DLC'si.

Bunun dışında Middle Earth : Shadow of War ve Elden Ring oynuyorum şuan ikisi de gayet zevkli.

Anlayamadım. Oyun oynanışıyla çok keyifli geldi bana. 40 saatten fazla oynamışım, bir o kadar da oynarım gibi hissediyorum. Enis Kirazoğlu'nun spoiler içermeyen bir videosu vardı. Ona bakabilirsin.

Dying Light2 Far Cry gibi tekrar hep gibi geldi bana yani.

Dying Light: The Following DLC'sini öneririm. Bakın 1 de değil 2 de değil. 1'deki following DLC'si.

Bunun dışında middle Earth: Shadow of War ve Elden Ring oynuyorum şu an ikisi de gayet zevkli.

Shadow of War'ı oynadım Elden Ring souls oyunlarını pek sevemedim.

Oynadığım oyunlar: RDR2, The Witcher serisi, GTA serisi, Far Cry serisi, Assassin's Creed serisi, Detroit Become Human, beyond Two Souls, Heavy Rain, metro serisi, Crysis serisi, CoD serisi.
Alan Wake oynamadım ama genellikle arkadaşlarım güzel diyorlar. Naruto izliyorsan Ultimate Ninja Storm Serisi alabilirsin ama bence ilk oyunu alma hikaye modu kötü. 2,3 ve 4 ü alabilirsin. hepsinde hikaye modu var. 4 de online var. Ayrıca karakterleri kapıştıyabilirsin. Free Battle yani. Oyunun konusu Ninja ve Savaş. Animeyi izlediysen bilirsin

Geri
Yukarı