Saracak oyun önerisi

Arkadaşlar selamünaleyküm, yeni canavar gibi bir sistem topladım, hep böyle bir sistem kurup mükemmel oyunlar oynamak istemişimdir. Mesela GTA 5'in hep hayalini kurardım oyun videolarını izlerdim. Şu an sistem kurdum GTA 5 de yükledim, fakat oyun hiçbir şekilde sarmıyor, hiç zevk alamıyorum ve hiç eğlenmiyorum oynarken.
Sizce nedeni ne olabilir ve sizden ricam, bana saracak bir oyun önermeniz mümkün mü?

GTA FiveM girebilirsiniz hocam sahsen PC çok iyi değil benim ona rağmen kasa kasa bile sarıyor, FiveM tabii sizin zevkinize de saygı duyarım. Bağımsız oyun önereceğim
Days Gone.
Deep rock galacktik (arkadaşlarınız varsa)
Spider-Man PC versiyonu.
RDR2
FIFA 23.
NBA2K23.
The Witcher 3
Elden Ring ve niceleri iyi oyunlar.

Beni saran oyunlar bunlar Minecraft Dungeons People Playground Hitman Detroit portal serisi Doom serisi assasin Creed serisi bunları denemeni öneririm.

Arkadaşlar selamünaleyküm, yeni canavar gibi bir sistem topladım, hep böyle bir sistem kurup mükemmel oyunlar oynamak istemişimdir. Mesela GTA 5'in hep hayalini kurardım oyun videolarını izlerdim. Şu an sistem kurdum GTA 5 de yükledim, fakat oyun hiçbir şekilde sarmıyor, hiç zevk alamıyorum ve hiç eğlenmiyorum oynarken.
Sizce nedeni ne olabilir ve sizden ricam, bana saracak bir oyun önermeniz mümkün mü?

Death Stranding, hikayesi size hitap ediyorsa kesinlikle bakın hocam. Ana hikayesi 35-40 saat sürer. Sizi bir süre götürecektir.

Geri
Yukarı