Saracak oyun önerisi

TWD Definitive series, Life is Strange serisi, as dusk falls, the Dark pictures serisi, the Wolf Among Us, Wales interactive oyunlari, Detroit, Heavy Rain, Beyond.

TWD Definitive series, Life is Strange serisi, as dusk falls, the Dark pictures serisi, the Wolf Among Us, Wales interactive oyunlari, Detroit, Heavy Rain, Beyond.
Life is Strange beni ağlatan nadir oyunlardan efsaneydi hepsi. Diğer oyunlara bakacağım hocam teşekkürler.
Tamamdır hocam. Sadece sisteminizi belirtseydiniz iyi olabilirdi çünkü ona göre yetip yetmediğini söyleyebilirdim.
Yeni konu açtım hocam onaylansın sistemim iyi.

Çok sıkılıyorum evde ve hiçbir oyun da sarmayacak gibi hissediyorum. Bana öyle bir oyun önerin ki oynayabileyim.

Race Driver: GRID (2008) yarış oyunu seviyorsanız sarar hocam. Efsane bir oyun tüm gün başından kalkmamıştım ilk oynadığımda. Hiç sıkmayan bir kariyer modu var ayrıca bir sürü farklı tip yarış var.

Ama oyun hiçbir yerde satılmadığından, Repack-Mechanics sitesinden Torrent olarak indirebilirsiniz.
(Ortada olan kocaman download tuşuna basmayın.)

Race Driver: GRID (2008) yarış oyunu seviyorsanız sarar hocam. Efsane bir oyun tüm gün başından kalkmamıştım ilk oynadığımda. Hiç sıkmayan bir kariyer modu var ayrıca bir sürü farklı tip yarış var.

Ama oyun hiçbir yerde satılmadığından, Repack-Mechanics sitesinden Torrent olarak indirebilirsiniz.
(Ortada olan kocaman download tuşuna basmayın.)
Çocukken oynamıştım bol bol. :)

Çocukken oynamıştım bol bol. :)

J-RPG ile bir derdiniz yoksa Persona 4-5 de sarar. Geçen hafta 4. oyunu bitirmiştim güzeldi bayağı. Ama hikayesini anlamanız için İngilizce lazım.

OMORI.

Oyun çocuk oyunu gibi gözüküyor, aksiyonu da çok yok. Ancak hayatında görebileceğin en iyi hikayelerden birine sahip. Yalnız hikaye yirminci saatlerin sonuna doğru ortaya çıkıyor. Dayanamam dersen alma.

Disco elysium da öneririm, güzeli
Hocam Omorinin soundtrack'li versiyonunu mu alalım sadece oyun olan mı ?

Geri
Yukarı